Skocz do zawartości

Zespół Nu-Metal / Rapcore szuka nowego 2giego wokalisty!


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :D, nie liczę że ktoś z GMclanu się znajdzie ale może ktoś ze znajomych GMclanowicza ;) ...

 

Piszę ponieważ poszukujemy drugiego wokalisty do naszego zespołu Rapcorowego / Nu-Metalowego,

Zależy nam aby dana osoba potrafiła rapować ale nie jest to krytyczny wymóg, może być też bardziej zwykły wokal ( ale musi być mocny głos ) a nawet krzyk, ale zajawka na raps bardzo mile widziana.

Co prawda mamy aktualnie rapera, ale najprawdopodobniej niedługo będzie opuszczał nasz zespół i poszukujemy kogoś kto będzie mógł go zastąpić.

Najważniejsze żeby potrafić wczuć się w nasz klimat.

Jesteśmy z takich miejscowości jak Wągrowiec, Damasławek, Żnin, czyli pobliże Poznania.

 

Inspirujemy się takimi zespołami jak Limp Bizkit, Linkin Park z lat < 2003, Korn, Hope, Materia.

Ludzie jednak mówią że gramy coś jeszcze innego, coś nowego i równocześnie ######ście im się to podoba :)

Jakiś czas temu nagraliśmy demko z 9-cioma utworami ( nagrywane w domowym studio ) które można tutaj przesłuchać:

Ja głównie udzielam się w refrenach, ale czasami też rapsuję w zwrotkach ( "Moja Generacja" środek zwrotek w "Szala Równowagi" ) ale to się jeszcze wyćwiczy ;)

 

Może nie jesteś osobą która chce w to wejść, ale być może znasz kogoś kto mógłby być tym zainteresowany, proszę daj mu znać o nas i że może się ze mną skontaktować :)

 

Jesteśmy otwarci i zwariowani, na próbach zawsze jest dużo śmiechu, ale i porządnego grania ;)

Parę tygodni temu dołączył do nas DJ, więc w naszych utworach zawita trochę elektroniki oraz scretchy ;)

Zapraszam na naszą stronę na FB: https://www.facebook.com/grip.rapcore

 

Gramy powoli coraz więcej koncertów, a publika potrafi dodać tyle energii że chciałoby się grać bez końca :)

Jestem osobą która siedzi w mixie, masteringu, komponowaniu utworów i nagrywaniu więc jak ktoś się tym interesuje to mógłby się równocześnie ode mnie trochę nauczyć ;)

Jeśli znajdzie się ktoś chętny to piszcie post lub PW, proszę o dodanie linka do jakiegoś nagrania z własnym wokalem.

Można pisać do mnie na FB: https://www.facebook.com/filip.moeglich

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...