Skocz do zawartości

Poszukuję programisty do napisania prostego programu


TheLukLook

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś zainteresowany zrobieniem prostego programu, który działa zarówno na wierzchu jak i w tle? Jego zadaniem jest wyświetlanie okręgu na monitorze po przez naciśnięcie spacji. Pamiętaj, że jeżeli gramy np. w CS, to oprócz tego, że skaczemy na spacji, to również ma się wyświetlić okrąg.

Może to i nie dużo pieniędzy, ale jak na taką pracę, to myślę ok - 10zł

Za wykonanie:

-wyboru bohatera (prowizorycznie zrobić byle jakie zdjęcia żebym podmienił) z opcją przesuwania w dół i górę

-wybór rozdzielczości swojego ekranu, koloru okręgu, grubości (mają być 4 okręgi po przyciśnięciu spacji. Każdy o różnych rozmiarach). Program musi umieć przeliczyć wielkość okręgu do rozdzielczości ekranu.

-po przyciśnięciu OK program ma się znaleźć na pasku i po przyciśnięciu spacji rysuje 4 okręgi. UWAGA! Ma to nie wpływać na grę (podany wyżej przykład z cs go)

więcej informacji thelukcraft@gmail.com - proszę tu pisać, a płatność otrzyma jedna osoba, która zgodzi się to zrobić.

Przelew wykonuję dnia 11.02.15r.

 

UWAGA: Jeżeli nie jesteś pewien czegoś, to napisz mi na e-mail i zgadamy się na ts3, aby omówić dokładnie projekt. Darujcie sobie komentarze wyśmiewające kwotę. Grafika mnie nie interesuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...