Skocz do zawartości

Fervi's Super Hiper Server


Fervi_

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

To będzie mój wątek na temat tworzenia serwera Fervi'ego - tzn. będę zadawał pytania

 

Dostałem mały komputer - WAFER (na Intelu); z tego co wiem to ma z 700MHz, 512MB Ramu

 

Pytanie nr. 1

Mam slot, do którego muszę kupić kartę (pamięci); tylko nie znam tego złącza (że tak powiem); nie wiem czy robić zdjęcia - opiszę je

Ok. 3cm wejście; 2 poziomowe; ok 25 (pinów?); skrajnie lewy, środkowy i skrajnie prawy jest dłuższy

 

Jak będzie potrzeba, to focia pójdzie

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że takimi się dyski twarde podłączało w laptopach kiedyś. nawet mi się jeden taki wala.

Niemniej z hardware'owej części informatyki zawsze byłem słaby więc będę musiał poszukać aby nazwać poprawnie cokolwiek.

 

Nope.

Nie pasuje do niczego co mam ani na czym sie znam.

 

Nie masz tam nazwy modelu urządzenia czy coś aby wygooglować zawartość i specyfikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że takimi się dyski twarde podłączało w laptopach kiedyś. nawet mi się jeden taki wala.

Niemniej z hardware'owej części informatyki zawsze byłem słaby więc będę musiał poszukać aby nazwać poprawnie cokolwiek.

 

Nope.

Nie pasuje do niczego co mam ani na czym sie znam.

 

Nie masz tam nazwy modelu urządzenia czy coś aby wygooglować zawartość i specyfikacje?

 

Na 1 i 3 rysunku było - Wafer (blablabla)

 

Ta karta to Compact Flash

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...