Skocz do zawartości

DATAZ


ZEER

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: DATAZ

 

Gatunek: Arcade Rage Game

 

Opis: Symulator hakowania (z przymróżeniem oka ;) ). Gracz wciela się w proces hakowania umieszczony w abstraktyjnej rzeczywistości, gdzie czyha na niego masa niebezpieczeństw w postaci zabezpieczeń systemowych. Całość zamknięta w dynamicznej prostej grze zręcznościowej.

 

Download: ŚCIĄGNIJ Z DROPBOXA //EDIT aktualizacja o wersję ze scorami online

Rozmiar pliku: 13 MB

 

Autorzy:

Programowanie,
Fabuła,
Grafika
:

Daniel "ZEER" Kasprzykowski

 

Muzyka:

Kamil Rybak

Mateusz Czech

Screeny:

SCREEN#1

SCREEN#2

SCREEN#3

SCREEN#4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za feedback.

Tak, główne zastrzeżenia do poziomu trudności są fakt, chociaż, chciałbym, aby była "turniejowa" i forsowała usera do ćwiczenia refleksu dla nagrody.

Chociaż są osoby, które po 10 minutach cisną skory lepsze niż ja po tygodniu grania w to :D .

Trza będzie zrobić wybór na "low skill" i "high skill", w końcu guitar hero tez nie zaczyna się tylko na expert + coś na kształt story mode (przejście każdego kolory, co odpali final level), żeby na dłużej przyciągnąć, czyli oddzielnie high score mode i story mode, który będzie prostszy.

Wracam do pracy, thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Taka mała uwaga. W menu wyboru planszy wybór myszką jest kompletnie zbyteczny. Skoro są trzy plansze i trzy klawisze sterowania, to zrób wybór górnej planszy klawiszem W, a resztę analogicznie. Z minutę nad tym siedziałem czemu nie mogę odpalić gry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czołem,

Wskrzeszam wątek, gdyż po stworzeniu wersji którą znacie GM udało się stworzyć wersję mobilną tym razem już napisaną w Javie.

 

Zapraszam do obadania posiadaczy androidów

https://play.google.com/store/apps/details?...v.dataz.android

 

Nadmienię, że GM okazał się w tym przypadku świetnym programem dla mnie jako game designera wannabe :) jednocześnie programistycznego nooba, właśnie jako narzędzie dzięki któremu mógł powstać realny prototyp, który mógł natchnąć ludzi bardziej znających się na robocie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...