Skocz do zawartości

Submit SCORES online


ZEER

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

W grze pojawia się result screen ze scorem.

 

Chciałbym stworzyć online leaderbordy, chociaż wystarczyłoby mi, aby gracz mógł wysubmitować skora na stronę, gdzie one będą przechowywane i wyświetlane.

Opcjonalnie, aby gra mogła w jakiś sposób mnie informować o wysubmitowanym skorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było umieć to PHP i SQL to w przyszłości mógłbyś robić bardziej zaawansowane rzeczy. GM ma funkcje do wysyłania i pobierania danych, tylko musisz mieć serwer, popisać sobie skrypty w PHP i zrobić bazę. Nie wiem czy da się to zrobić "na chama" w jeden dzień nie będąc w temacie,

, nie oglądałem go, ale jak coś jest niezrozumiałe to tych tutoriali jest w internecie więcej, a o samym php i mysql to spokojnie znajdziesz masę materiałów po polsku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było umieć to PHP i SQL to w przyszłości mógłbyś robić bardziej zaawansowane rzeczy. GM ma funkcje do wysyłania i pobierania danych, tylko musisz mieć serwer, popisać sobie skrypty w PHP i zrobić bazę. Nie wiem czy da się to zrobić "na chama" w jeden dzień nie będąc w temacie,
, nie oglądałem go, ale jak coś jest niezrozumiałe to tych tutoriali jest w internecie więcej, a o samym php i mysql to spokojnie znajdziesz masę materiałów po polsku.

 

Thx!, obadam.

 

EDIT:

W między czasie obadałem i zaimplementowałem takie cudo http://gmscoreboard.com/index.php na razie daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...