Skocz do zawartości

Togo WORLD


gilos99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem aspirującym programistą, a w tym temacie chciałbym wielmożnej społeczności GMCLAN'U zaprezentować moją pierwszą grę w GM, w którym "siedzę" sierpnia tego roku. Ad rem:

 

ZDJĘCIE

ZDJECIE1

ZDJECIE2

ZDJECIE3

Autor: gilos99

Muzyka: internet

Dźwięki: internet

Grafika: gilos99

 

Opis

Mały potworek Togo, jak to robi codzień, czyści swoje porcelanowe figurki. Najważniejszą z nich- ogromnego mamuta, trzymał w ukryciu. Jednak, gdy dzisiaj chciał wypolerować, już i tak czystego słonika, miejsce pozostawione mamutowi stało puste! Togo nie zamierzał się poddać, i ruszył w niebezpieczną podróż...

 

Download v1.0.0.2 (120 mb)

 

Proszę o krytykę, ocenę oraz opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie możesz usunąć? 120MB? Niesamowicie dużo.

Jak już wspominałem, zmieniłem wersję GM'a i nie mogę otworzyć plik z GM 8 do GM:S 1.3. Starego GM'a usunąłem, był mi już zbędny. Przepraszam za utrudnienia, bardzo bym był wdzięczny jak by ktoś to pobrał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem z reinstalacją GM8?

Przecież kupiłeś legalnie..prawda?

 

Wiem, że to było debilne ale GM8 to był pirat i chciałem się go pozbyć. Teraz pracuje na GM:S zaporzyczonym od kolegi (sam nie wiem skąd go ma ale zapewniał, że kupiony (pożyczenie to chyba też piractwo? nwm)). Jak nie pobierzecie, rozumiem, wiem, że 120 mg to duża waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale gra została stworzona w GM 8 którego usunąłem ze względu na nowego GM:S i nie mogę usucnąć muzykę. Wiem, że 120 mg to ogromna wielkość jak na grę indie.

 

To zrób grę jeszcze raz na pewno nie zajmie to już 4 miesięcy co najwyżej 2 tygodnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób grę jeszcze raz na pewno nie zajmie to już 4 miesięcy co najwyżej 2 tygodnie. :)

Zważając na silnik stworzony za pomocą ''klocków'' a nie GML nawet w 1,5 tygodnia, alewolę skupić się na kolejnym projekcie. Próbuję to jeszcze skompresować jak się nie uda to się poddaję. Ale możecie być pewni, że zobaczycie jeszcze temat TogoWorlda, gdyż zamierzam w przyszłości go kontynuować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może filmik mojego kolegi zachcęci was do pobrania xD

 

FILMIK

 

Wątpię.

 

Wuiesz, mnie tam 120MB nie boli.

Mamy 2 dekadę XXI wieku, net zakrzaczyście szybko... ale co z tego jak serwis limituje do 200kb/s. Szybciej pobieram FullHD pełnometrażówki z torrentów niż to.

 

 

Edit:

 

To tak:

Jakośc graficzna i dźwiękowa dużo za niska na taką wagę i taki czas pobierania. Muzyka słyszana tylko w prawym uchu irytuje, precyzyjna kolizja to bardzo słaby pomysł a trudność poziomów wzrasta i spada nieregularnie, co wywołuje frustrację gracza.

 

Weź zainstaluj GM 8 i napraw to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta muzyka nie jest z gry, tylko została dodana do filmu :)

Dziękuję za opinię(zresztą chyba pierwszą na temat gry a nie 120 MB). Smutno mi to stwierdzać ale chyba nic z tej gry nie wyjdzie, więc ją zostawiam taką jaką jest i biorę się za inny projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie współczesnego internetu 120 MB to nie dużo, jednakże wrzuciłeś grę na limitowany hosting co jest błędem. Polecam speedyshare.com, jeżeli tam wrzucisz grę to zchęcią w nią zagram. W innym razie wybacz, ale nie chce mi się czekać 10/20 minut na pobranie gry, która zapewne w niedługim czasie wyląduje w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...