Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Daj spokój, telefon wcale taki wolny nie jest, w dodatku uważam, iż HTC Sense ma bogatszy zestaw udogodnień niż TouchWiz (tak, miałem okazję trzymać w ręku Galaxy S II). Jednak jedynym minusem to bateria trzymająca jeden dzień (choć jest to raczej domena większości smartfonów). Co kto lubi, naprawdę.

Spoko, każdy przecież może mieć swoje zdanie ;) . Btw. Sense na pewno wyglądem niszczy każdą nakładkę, taka prawda. Ale TouchWiz mimo prostoty trzyma poziom :) . Custom rom czy stockowy?

 

Bedziomie możesz już wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, każdy przecież może mieć swoje zdanie ;) . Btw. Sense na pewno wyglądem niszczy każdą nakładkę, taka prawda. Ale TouchWiz mimo prostoty trzyma poziom :) . Custom rom czy stockowy?

 

Bedziomie możesz już wyjść.

Rom stockowy; nie czuję potrzeby majsterkowania przy sofcie. Mam wszystko, czego mi potrzeba ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ? Jakby teraz wszystkie dzejdzejdzokery z youtuba ogladaly np. smerfy i zaczelo by sie to na inne strony rozpowszechniac to predzej czy pozniej bedziomy zaczely by tez ogladac smerfy. Dlaczego ? <durny argument>Bo Gargamel jest złym człowiekiem.</durny argument>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jezu młody głupi byłem wszystko co było na kwejku uważałem za fajne koniec tematu

Radość we mnie kwitnie, gdy widzę, że ktoś ogarnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimbaza aż kipie. Do tego znalazłem besty ,które są na poziomie podstawówki. Naprawdę śmieszy mnie to jak 12-17 latek wypowiada się o wielkiej miłości i o tym ,że świat jest niesprawiedliwy (pewnie dla tego ,że rodzice nie kupią nowego Iphone'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modzie jest emo.

Jak dla mnie powinni znowu wprowadzić przymusową służbę w wojsku. Chłop to chłop a nie jakaś baba. "Co to za czasy chłopy jak baby , baby jak chłopy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak dla mnie powinni znowu wprowadzić przymusową służbę w wojsku. Chłop to chłop a nie jakaś baba. "Co to za czasy chłopy jak baby , baby jak chłopy".

Możesz się zgłosić jeśli taki chętny jesteś :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tak poza tematem

 

+1

To pierwsza rzecz którą powinien wprowadzić ponownie rząd. Bo aż strach patrzeć, co będzie z Polską za 10 lat...

Pozwól mi samemu decydować kim będę i co będę robić. Cytując Gurala: "historia pokazuje brak respektu dla złych reguł". Jakikolwiek przymus w wolnym kraju nie może mieć miejsca. Jakikolwiek zniewolony kraj nie może mieć miejsca w XXI wieku.

 

Btw. Twój nick wiele tłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól mi samemu decydować kim będę i co będę robić. Cytując Gurala: "historia pokazuje brak respektu dla złych reguł". Jakikolwiek przymus w wolnym kraju nie może mieć miejsca. Jakikolwiek zniewolony kraj nie może mieć miejsca w XXI wieku.

Ok, rozumiem, ale nie widze innego sposobu a młodych gniewnych aby ich jakoś 'ustawić'. Bo naprawdę jak idę ulicą to aż strach patrzeć na co niektórych 12-13 latków i na to co robią.

Chyba, że masz lepszy pomysł niż wojsko :)

Btw. Twój nick wiele tłumaczy.

Mój nick nie ma tu nic do rzeczy, ot ksywka z gimnazjum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ok, rozumiem, ale nie widze innego sposobu a młodych gniewnych aby ich jakoś 'ustawić'. Bo naprawdę jak idę ulicą to aż strach patrzeć na co niektórych 12-13 latków i na to co robią.

Chyba, że masz lepszy pomysł niż wojsko :)

Bo faktycznie obowiązakowa służba wojskowa pomoże na 12-13 latków, chyba że próg wiekowy także chcesz obniżyć?

 

btw: nie chciałbym z takim bydłem trafić do wojska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo faktycznie obowiązakowa służba wojskowa pomoże na 12-13 latków, chyba że próg wiekowy także chcesz obniżyć?

Bardziej chodziło o to, co z nimi będzie jak podrosną :) a wtedy wojsko może by im dodało trochę dyscypliny:)

Tak z ciekawości: skąd się wziął akurat taki przydomek?

Nie chcieli już wołać Piotrek i jakoś przestawiając nazwisko wyszło lenin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sernat

 

Oj tam, każdy by chciał mieć super-rząd, ale żyjemy w wielkim Slumsie, gdzie rząd dyma nas na prawo i lewo - chociażby emerytury. (I tak, trzeba płacić - przymus)

 

Fervi

Nie wiem jakie naturalne prawo decyduje o tym, że prawie 40 milionów ludzi ma podlegać tysiącowi politykom.

 

Lenin, rozumiem Twoje intencje, raczyłbym po prostu uważać na swoje słowa i nie wyciągać pochopnych wniosków w stylu "wszyscy do wojska!", gdyż nie tędy droga. Ludzie są dziś źle nauczeni, że to państwo decyduje o człowieku, a nie człowiek o państwie. Przyczyną pedalstwa nie jest brak obowiązkowej służby wojennej, lecz negatywne wpływy masonerii na codziennie życie ludzi, manipulacja jakiej dokonują na nas masowe media oraz powszechnie występujący materializm. Jeśli tak bardzo Cię to drażni, zacznij coś robić w TYM kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...