Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

O qrcze, wy na prawdę nie wierzycie, że to jest Vista ?? xD To jak mam Was przekonać...? Chyba zara zrobie screena z danych sprzętowych i oryginalnym kluczem Visty... xP Hmm... Chociaż może nie, bo zara se odgapicie ten klucz :P

 

@Ranmus: Widgetów nie włączam bo mi się nie podbają zbytnio xP Wolę już Vista Deskbar, ale tego ukryłem, bo za dużo miejsca zajmował... :P Chcecie to mogę Wam pokazać pełny potencjał Visty z Widgetami, Deskbarem i innymi, ale nie wiem po co... xD I to na pewno nie jest przerobiony XP... Przerobione XP sux !!! To nielegalne podróbki tylko dla szpanu i nie widzę osobiście powodu dla którego ja sam miałbym używać trans packów czy innych świństw, tym bardziej, że w pełni stać mnie na oryginalną Vistę. BOX rox.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
O qrcze, wy na prawdę nie wierzycie, że to jest Vista™ ?? xD To jak mam Was przekonać...?
Podając nazwę używanego skina oraz robiąc screenshota okienka "Mój Komputer -> Właściwości", zanim zacznę wymieniać, co się na twoim screenie nie zgadza. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

:P Pimp my life:

beztytuuyc0.png

:P

no i oczywiscie nierozłączny winamp i równie nierozłączny burdel jak na czerwonej ulicy...

nie pytajcie mnie po co jest połowa z tych ikon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...