Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Kurde Ziutt, ale jestes ciezki przypadek.

 

Po pierwsze oba posty przeczytalem zanim dales mi linki na PM i je zlalem, bo forum to nie obowiazkowe wypowiadanie sie na wszystkie tematy. Nie chce, to nie musze. Dajac mi linki na PM, myslalem ze chodzi o jakas powazna sprawe, a tu okazuja sie glupoty, wobec czego odebralem to jako probe znalezienia na mnie haka (inna sprawa, ze gdyby hentaje bylyby rozbudowanymi rpgami, to kto wie, moze i bym w nie gral do dzisiaj :), nie ma sie tu czego wstydzic, jak probujesz sobie tlumaczyc moja reakcje) i powazne potraktowanie sprawy to tez uczynilem. Potem piszesz, ze to zart, a teraz sam z siebie stwierdzasz, ze te linki czemus sluzyly. Wymaganie czegos raczej nie mozna nazwac zartem, wiec sie zdecyduj, albo to albo tamto. Takie sa zasady komunikacji interpersonalnej. Jezeli dales te linki dla zartu, to oswiadczam (reszcie uzytkownikom takze), ze czytam gmclan i nie musicie mi dawac linkow do kazdych "jajec" i nie chce spamienia mi PM w tym celu.

 

Poza tym zdenerwowal mnie u ciebie brak logicznego myslenia. Jezeli piszesz ze ja cos lubię aktualnie, po tym, ze napisalem "kiedys cos tam robilem i bylo nudne", to ja odnosze wrazenie ze mam w tym momencie do czynienia z jakims no malo inteligentnym userem. Do tego dochodzi to, ze niby siedzisz na wyspach, jak poxipol, masz wypowiedzi na jego poziomie, wiec byc moze jestes jego kumplem. To też 15 lat wydaje sie byc w moim mniemaniu dobrym osądem. A to czy masz więcej czy mniej już mnie nie obchodzi, bo wpisałeś sobie 10 lat albo dla przypału, a takich userów traktuję mniej poważnie, albo wstydzisz się swojego wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ok wyjasnijmy ta sprawe ,nie bede wklejal juz pulpitu mojego dla zasady bo to nie ma sensu tak omijac robienia offa .

 

 

nawet mowiles cos w stylu

 

Nie bylem pewny tego co napisales..nie mowilem ze napisales dokladnie to ,ale prawda moglem wrocic zobaczyc Twoj post ale mi sie poprostu niechcialo .

 

linki czemus sluzyly

 

Nie chcialem zebys przegapil tematu .

 

 

jako probe znalezienia na mnie haka

 

i na co mi niby taki hak :P?

 

 

inna sprawa, ze gdyby hentaje bylyby rozbudowanymi rpgami, to kto wie, moze i bym w nie gral do dzisiaj

 

Jest kilka dobrych :) rpg hentajcow

 

 

jak poxipol, masz wypowiedzi na jego poziomie, wiec byc moze jestes jego kumplem.

 

Nie lubie go ,jest idiota xD ( dla mnie , 100% subiektywna opinia ).

 

 

bo wpisałeś sobie 10 lat albo dla przypału

 

A moze mam 10 lat co ? Nie pomyslales :<? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
i na co mi niby taki hak ?

Też mnie to zastanawia.

 

A moze mam 10 lat co ? Nie pomyslales :<?
Czyli albo masz 10 lat albo twoje foty są prawdziwe (bo jedno z drugim nie da się pogodzić ze względu na fizjologię człowieka). Daj już spokój z tymi żartami EOT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdole, blokada dla Ziutta na 7 dni. Nikt nie ma zobowiązań tłumaczyć się przed jakimś bachorem którego życie skrzywdziło brakiem towarzystwa. Poza tym pierwszy punkt regulaminu, kolejny będzie ban. To nie jest miejsce dla ciebie Ziutt, won.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czyli albo masz 10 lat albo twoje foty są prawdziwe (bo jedno z drugim nie da się pogodzić ze względu na fizjologię człowieka). Daj już spokój z tymi żartami EOT.

 

pierdole, blokada dla Ziutta na 7 dni. Nikt nie ma zobowiązań tłumaczyć się przed jakimś bachorem którego życie skrzywdziło brakiem towarzystwa. Poza tym pierwszy punkt regulaminu, kolejny będzie ban. To nie jest miejsce dla ciebie Ziutt, won.

 

double kill!

ownage!

moderators are owning!

 

sorry za ot, ale w końcu sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdole, blokada dla Ziutta na 7 dni. Nikt nie ma zobowiązań tłumaczyć się przed jakimś bachorem którego życie skrzywdziło brakiem towarzystwa. Poza tym pierwszy punkt regulaminu, kolejny będzie ban. To nie jest miejsce dla ciebie Ziutt, won.

Hej, to my też tak możemy? :] Złamałeś więcej punktów

przepraszam, musiałem to napisać : p

 

Pulpit:

pulpitoeb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, to my też tak możemy?

Nie, czytaj punkt pierwszy :P

 

a co do pulpitu - jeszcze wczoraj miałem nowiutki windows 7 i fajny pulpit, a tu lipa, dzis musialem usunac system wiec nadal pozostal moj stary pulpit starego win xp :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja tylko chciałem dodać, że decyzja Psichixa został podjęta samodzielnie, bez porozumienia z innymi (czytaj dowiedziałem się o tym po fakcie). Dlatego się tłumaczę, bo teraz to wygląda jakbym go nasłał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vista jest o wiele nowocześniejsza technologicznie.

vistam.jpg

Tylko spójrzcie na te przezroczystości obramowań okien, mniam :) . Półprzezroczystość generowana dynamicznie, ftw. A opis CS od ESRB jaki prawdziwy. Szkoda, że na serwerach ciężko jest znaleźć owe osoby dojrzałe, dla których ta gra jest przeznaczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vista jest o wiele nowocześniejsza technologicznie.

vistam.jpg

Tylko spójrzcie na te przezroczystości obramowań okien, mniam :) . Półprzezroczystość generowana dynamicznie, ftw. A opis CS od ESRB jaki prawdziwy. Szkoda, że na serwerach ciężko jest znaleźć owe osoby dojrzałe, dla których ta gra jest przeznaczona.

 

Seven jest o wiele nowocześniejszy technologicznie.

Aero Peek, mniam. I nowy taskbar...

A i nie żre ramu tyle co Viśta Wio.

 

i-tmDnDwkL.png

 

Działa jak marzenie nawet na tym laptopie. :*

A tak w marginesie, na cholerę komu generowanie dynamiczne półprzezroczystości skoro mamy PNG i GDI+, co w rezultacie nam daje znacznie mniejsze żarcie karty graficznej, ramu i cpu na raz. :V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...