Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

A jeszcze wracając do mojego nicka wpisanego w google images, to nie ma się czym podniecać, bo to przecież działa na zasadzie gdzie się pojawi nick, tam cała treść google powiązuje ze mną. Jedyne trafne sugestie, to 2 pierwsze wyniki oraz te obrazki z postaciami gier. U góry po prawej pewnie taki ziutt, wyedytował gdzieś swojego starego posta, dodał głupoty i teraz szpanuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ..wlasnie Ranmusie nie prawda...bo kliknelem na ten obrazek i zostalem przekierowany do ciekaawego tematu na gmclanie ^_^ nawet mowiles cos w stylu ze lubisz hentaje ale zalujesz ze nie ma zadnych ambitnych :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ha ha ..wlasnie Ranmusie nie prawda...bo kliknelem na ten obrazek i zostalem przekierowany do ciekaawego tematu na gmclanie ^_^ nawet mowiles cos w stylu ze lubisz hentaje ale zalujesz ze nie ma zadnych ambitnych :P .
Ziutt, przestań mnie irytować tymi swoimi głupotami i spamować mi PM w tej sprawie.

 

Jak Cię to ciekawi, to sprawdziłem tamten wątek i napisałem coś takiego:

A co do hentajów, to dawno temu zagrałem kiedyś w parę gier tego typu i jak ktoś już wcześniej napisał - wszystko sprowadza się do prostego klikania na czas, ewentualnie prowadzenie jakiegoś trybu życia. Jednym słowem nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda. W ogóle ambitne gry erotyczne, to chyba utopia.
Po pierwsze rozumiesz wyraz KIEDYŚ? Chodziło mi okres grania w takie giery, kiedy byłem szczylem w twoim wieku. Po drugie gdzie napisałem, że lubię hentaje? A widzisz ten wyraz z powieloną literką 'u'?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) skad wiesz w jakim wieku aktualnie jestem ?

 

 

Enyłej :D Czy ja z tego robie jakas niewiem...afere czy cos ? :) Wrzucilem to dla zabawy , przeciez kazdy ma w dupie czy grales w jakies hentajce czy nie . Poprostu takie rzeczy mozna wrzucac zeby sie troche posmiac , nie zeby kogos skompromitowac w stylu " OOoooo o! Zobacz z jakim zboczencem mamy do czynienia ! " . Niewiem co Cie w tym irytuje..

 

:) Ale jak chcesz sie bawic w czepialstwo to okej , to moj zywiol . Prosze tutaj masz definicje słowa spam (ktorego niepoprawnie uzyles w ostatniej wypowiedzi , spam-spamowac ) prosto z wikipedii :

 

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

 

-Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.

-Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.

-Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enyłej biggrin.gif Czy ja z tego robie jakas niewiem...afere czy cos ?

Tak

smile.gif Ale jak chcesz sie bawic w czepialstwo to okej , to moj zywiol . Prosze tutaj masz definicje słowa spam (ktorego niepoprawnie uzyles w ostatniej wypowiedzi , spam-spamowac ) prosto z wikipedii :

Podałeś definicję spamu mailowego. Na forach spam nazywa się offtopem lub beznadziejnymi postami typu "asdfgbsudgbbSBDBUSDFGBfdgvsodbv".

 

a teraz wracamy do tematu :) to samo sie tyczy Ziutta

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pulpit : http://img216.imageshack.us/i/nowyobrazmapybitowejn.jpg/

Prosze wrocilem do tematu o wielki PSi

 

 

:) Ale my z Ranmusem gadamy o spamie w wiadomosci na PM a nie w temacie czyli... Inteligencja niektorych ludzi poraza .

 

 

I wez sie za swoje zycie a nie zyj ciagle moim ;P Pozatym wcinanie sie w rozmowe dwoch osob jest bardzo niemile ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Enyłej Czy ja z tego robie jakas niewiem...afere czy cos ? Wrzucilem to dla zabawy , przeciez kazdy ma w dupie czy grales w jakies hentajce czy nie .

A czy ty potrafisz logicznie myśleć? Jeżeli mi po raz kolejny dajesz niepodpisane linki do tego typu postów na PM, to wyraźnie oczekujesz, żebym się do danej sprawy ustosunkował, co też uczyniłem, bo tak to bym zlał na ten temat. Co mnie obchodzi, co ja kiedyś tam napisałem (na dodatek źle interpretujesz słowa pisane). A teraz odwracasz kota ogonem, a teraz piszesz że to żart. -_- Jeżeli to było dla żartu, to mogę to nazwać spamieniem. Otóż spam jest płynną definicją i to, że ktoś sobie coś takiego napisał w wikipedii nie musi być sztywną regułą. Przede wszystkim spamem można nazwać każdą niepożądaną wiadomość, czy to mailową czy temat/post na forum.

 

ps 1. Daję Ci 14 lat, maks. 15.

ps 2. Twoim żywiołem jest irytowanie ludzi na forum swoim zachowiem, co już parę osób zauważyło.

ps 3. Jak będę chciał, to se sam przeczytam posty na gmclanie i nie musisz mi dawać linków. Takowe zapodaje się na PM w ważnych sprawach.

 

Wracamy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj nowy pulpit: http://img228.imageshack.us/i/nowyobrazmapybitowej.jpg/

 

Ale jednak sie ustosunkowales do wiadomosci ,czyli moje linki sie czemus przysluzyly czyz nie ? Uzyles ich ,nie zignorowales tematu nawet jezeli bys zrobil to w normalnyc okolicznosciach :) . Tak to bylo dla zartu ; D myslalem ze niewiem poopowiesz troche smiesznosci zwiazanych z tym tematem albo cos :) jejku Wy nic dystansu do siebie nie macie .. jakbyscie niewiem kim byli :P prezydentem .

 

Zabraklo post scriptum 1 :> ...

 

 

ps 2. Daje Ci 14 lat, maks. 15.

 

:) To mialo mnie poruszyc ? Czy moze twierdzisz ze nim mlodsza osoba tym bardziej glupia i denerwujaca jest obrazajac w ten sposob mnostwo ludzi :)?

 

 

 

//

:) ok juz nie bede Ci wysylal zadnych odnosnikow do tematow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...