Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

34135038.png

Muszę sobie strzelić formata ;P

Wie ktoś skąd ściągnę Vistę Buisness ? HP Recovery mi nie działa :/ A przynajmniej mam klucz oryginalny od spodu lapka ;P ( na dowód mogę dać fotkę z zamazanym kluczem, jeżeli nie wierzycie, że mam oryginał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP Recovery ci nie działa to w Windowsie? A nie zgrywałeś zaraz po kupnie laptopa instalki czystego systemu na płyty przy jego użyciu ;x ? To sobie załatwiłeś sprawę. Chociaż z tego co słyszałem, to można odzyskać system na laptopach HP z poziomu BIOSa. Sam tego nie testowałem, bo jeszcze mi to niepotrzebne było, ale poszukaj. Bynajmniej sprzedawca w sklepie gdzie kupowałem laptopa mówił mi o takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIOSem powiadasz? Zobaczę później :P Chociaż i tak instaluje mi się pełno niepotrzebnych śmieci razem z windowsem, więc chyba wypalę sobie czystą wersję i po prostu ściągnę sterowniki :) Przy okazji 8GB więcej miejsca bo nie będę potrzebował recovery...

A skoro klucz mam oryginalny to mogą mi naskoczyć jeżeli będę mieć wypaloną płytkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OpenSource bro Marmocie...ostanio ogladalem film o wolnosci blabla oprogramowania ze niby piractwo wejdzie niedlugo do powszechnego uzytku tak jak bylo to z innymi rzeczami xD , wiec ze tak powiem ide z duchem czasu ..

 

< ja tylko nazwy podmienilem bo non steam tak fajnie brzmi ; D ! >

 

ps. modl sie zeby propa tu nie wszedl i nie zobaczyl tego sapka na pulpicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nobody:

http://www.vista123.net/content/how-remove...e-your-notebook ;) . Chociaż przynajmniej jak dla mnie Works, oprogramowanie od Cyberlinka i parę innych rzeczy się przydało :P . Jedynie Quickplay (marna podróbka Windows Media Center), trial Office 2007 (z czasem i tak sobie pełne wgrałem oryginalne, a do tego czasu Works był wystarczający) i trial Nortona były mi całkowicie zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OpenSource bro Marmocie...ostanio ogladalem film o wolnosci blabla oprogramowania ze niby piractwo wejdzie niedlugo do powszechnego uzytku tak jak bylo to z innymi rzeczami xD , wiec ze tak powiem ide z duchem czasu ..

Fabryka (niszczy środowisko) > Gracz > Śmietnik (plastikowe pudelku niszczy środowisko)

Warez > Gracz > Delete

Piractwo jest bardziej ekologiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz tam mnie i Warlordsy III :) Zajefajna gierka

 

Warlordsy fajne, ale przeszedłem dwójkę i trójkę po kilka razy i nagrałem się strasznie dużo przez sieć. Szkoda, że nie robią czwórki. Jakby to jakiś ubisoft wsparł czy inne EA to by mogła wyjść hitowa gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...