Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wybacz Paciu, muszę to napisać ;p

dlaczego miał bym sie wstydzić ?? ostro jade na cheatach tez w et :D jak byś wiedział jakie cheatowanie jest kosztowne boty do et idą nawed po 250$ !!! ja posiadam zleakowanego etbota
Używanie cheat'ów w grach jest po prostu żałosne. Nie dość, że przeszkadzasz w zabawie normalnym ludziom, to jeszcze ujawnia się tu, że jesteś noobem i masz spore kompleksy :]

 

Black:

U mnie działa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie jestem noobem :] bo umiem bardzo dobrze grać a gram na cheatach od znudzenia z normalnej gry i do tego na serverach do cheatowania przeznaczonych one są zrobione po to by wszyscy tam botów używali XD naprzykład:

Karoo lub [*C] hack server

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piczer, słabe B) Teraz na swoim pulpicie mam pożądek, ale kiedyś miałem calutki zapełniony. Jakby tego było mało brachol ściągną grę i rozpakował ja na pulpicie. Gra zawierała kilkadziesiat/kilkaset plików. :P

Zaraz wam pokaże mój pulpit (teraz jest już uporządkowany).

 

Edit.

Pulpit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam - prawie - porządek, tzn. był ale te wszystkie badziewne programiki stawiają mi ikony których nigdy sie nie chce kasować.. ale to nic, zobaczylibyscie menu start :D nie ma to jak szukanie metoda prób i błędów odpowiedniego programu na programy.onet.pl :P

http://img122.imageshack.us/img122/5088/pulpitqs5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...