Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Masz na myśli te dodatkowe pulpity w windows 10? Według mnie źle je zrobili. Swego czasu korzystałem z ubuntu i lepsze tam to było według mnie. I czasem się psuje pasek. W sensie jeśli mam jeden pulpit i tam włączony Google chrome, to w drugim pulpicie go nie widzę na pasku. Ale niektóre aplikacje czasem coś jebią i są zawsze włączone. Takie tam dopatrywanie się pierdół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to było żartobliwie ale w sumie to prawda, jaki jest sens kupowania drogich klawiatur? drogie myszki rozumiem, ale w klawiaturach różnica to jakieś tysięczne ułamki sekundy czasu reakcji i podświetlane przyciski.

 

(ta sama klawiatura za 30zł od 2008 here B) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zgodzę się. Ale oczywiście też jest dolna granica i można kupić klawiaturę w której wciśnięty klawisz nie odskakuje. :D Ja polecam pokampić na allegro. Sprzedawane są na aukcjach po 20zł myszki i klawiatury z biur. Ja chyba każdemu się chwalę że kupiłem oryginalną Microsoftu za 16zł.

 

W ogóle teraz zrozumiałem o co chodzi z tak dużymi podkładkami pod myszki. Moja jest tylko 2 razy większa od myszki a sam mam 2 monitory. Do tego myszkę mam ustawioną na 1600 DPI. Nigdy nie rozumiałem jak ktoś może mieć myszkę 4000 DPI i podkładkę rozmiaru poduszki. No ale jak ktoś ma 3 ultrapanoramiczne monitory to może sobie pomachać. :D

 

Btw ustawiłbym sobie tapetę z napisem "ultrapanoramiczny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta klawiatura skusiła mnie dużą ilością makr i konfigurowalnymi przyciskami. Podświetlenie jest do pupy, bo pod takim kątem jak się siedzi, to nie widać w co się uderza; mam to szczęście że nie patrzę na klawiaturkę jak piszę.

 

Threef, a ustawię sobie taką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Powiedz mi kto tutaj osiągnął coś więcej niż baca i bagno ? Bagno pracuje w jednej z największych firm informatycznych na świecie a Baca przez pewien okres czasu miał najpopularniejsze aplikacje w wietnamie w sklepie play. Oczywiście jest też tutaj trochę osób, które też zrobiły spoko gierki i wylądowały one na steamie np. Nikas i Anty za co szacun, ale i tak moim zdaniem Bagno to osoba, której należą się największe gratulacje. Najgorsze jest to, że nikt tego nie dostrzega a sporo osób hejtuje go tutaj tylko i wyłącznie za wygląd (jakby to miało dla was znaczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...