Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pierwszy raz widzę jak ktoś używa opcji paska exploratora pokazującego w górze skróty z mojego komputera D:

 

Po co kod do domofonu zapisywać na kompie? On się raczej przyda gdy chcesz wejść do budynku, a gdy chce się wejść to zazwyczaj tego kompa ze sobą się nie ma i tym samym kodu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy do nagrywania płyt, konwertowania filmów, uploadu plików na chomika czy kod do domofonu... no ciekawe ciekawe. I te nazwiska...

no co? kopii nie można robić? -,-

a co masz do nazwisk i kodu na domofon? -,-

 

pierwszy raz widzę jak ktoś używa opcji paska exploratora pokazującego w górze skróty z mojego komputera D:

w sumie też nigdzie indziej tego nie widziałem D:

Po co kod do domofonu zapisywać na kompie? On się raczej przyda gdy chcesz wejść do budynku, a gdy chce się wejść to zazwyczaj tego kompa ze sobą się nie ma i tym samym kodu :/

echhh... po prostu mam ten kod, bo go nie pamiętam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chce miec wyglad systemu bajeranckiego i mozliwosci systemu popularnego.

 

Wygląd systemu bajeranckiego? Narazie na twoim screenie widzę syf i skórkę od MacOS X -> co prawda wygląda kijowo w tym połączeniu, ale cóż (Nawet to na Maca nie wygląda)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, Kofel, przesadzasz :D

 

Liczy się, że jest "ugryzione jabłko", w Polsce taka bieda, że ten system jest rzadko spotykany, a jak jest rzadko spotykany - to mało osób go widziało, więc szpanić można :D

 

http://images.appleinsider.com/leopard-launch-gal-1.png

 

Jak coś TheMarcq

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doctorku...

https://gmclan.org/up6357_5_Untitled2e184.html

ja tam myśle że mój xp jednak przypomina leoparda.

Tylko wywaliłem przezroczystość explorer'a, bo głupio to wyglądało jak okno tam włazi i miesza litery na odsyłaczach do aplikacji uruchomionych.

 

III... Zwaliły mi się ikony akcji okna, po 10minutach użytkowania nagle przeskakują z lewej na prawą stronę :/

 

I to jedyne co mogłem zrobić, by umilić użytkowanie tego śmiecia. Normalnie wolę xubuntu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisze tyle ile wiem...

Za tym białym box'ie stoją dwie osoby, mężczyzna i kobieta. Kobieta stoi po prawej stronie a mężczyzna po lewej, jego lewa strona ciała (od połowy klatki piersiowej) jest zasłonięta, prawdopodobnie dlatego że "przytula" kobitę stojącą obok niego.

 

A teraz chciałbym wiedzieć ile z tego jest prawdą... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...