Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ładna tapeta :) Przebija wszystkie inne loga zespołów na pulpitach ;x

Nawet loga zespołów mogą być fajną tapetą jak tylko są fajnie wkomponowane w resztę tapety. Sporo dobrych tapet można znaleźć tutaj: http://4walled.org/ (tylko jak sobie przeglądacie, to sobie przełączcie SFW na Safe for Work, żeby potem nie było, że same cycki dostajecie zamiast tapet).

 

A co do pytania Morra jeśli było do mnie, to jest to fanart z Ghost in the Shell. Aczkolwiek, znaleziony całkiem przypadkowo na 4walled.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Adobe reader też jest darmowy >.>

U mnie na pulpicie jedyna nieoryginalna gra to Lineage II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak właśnie napisałem, innych nie widać to nie byłoby sensu wymieniać.

Ale w tamte nie gram więc nic dziwnego, że ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez_tytu_u68e85.jpg

 

e:szybki sposób na rozpoznanie pirata:

-skrót do gry ma rozszerzenie .exe

-po nazwie skrótu występuje słowo launcher

-nazwa gry jest małą literą

 

Takie tycie rzeczy, a pomagają poznać pirata :)

 

e2: minecraftsp - zmiataj szatanie piracic minecrafta gdzie indziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz będę obalał te twierdzenia :

-skrót do gry ma rozszerzenie .exe

mi tak się często skróty do oryginałów nazywają automatycznie (btw. to jak klikniesz na jakieś .exe "PPM -> wyślij do Pulpit (utwórz skrót)" to on się nazwie sam "Skrót do *nazwa*.exe")

-po nazwie skrótu występuje słowo launcher

jak wyżej, ale bez ppm

-nazwa gry jest małą literą

jak wyżej, też bez ppm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
e:szybki sposób na rozpoznanie pirata:

-skrót do gry ma rozszerzenie .exe

W jaki sposób skrót może mieć rozszerzenie .exe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem, ze jest to sposób idealny bez wad.

Po prostu .exe jest wtedy gdy zrobisz skrót osobiście, bo piraty zazwyczaj nie tworzą samodzielnie skrótów i trza to robić samemu.

launcher i małe litery tak samo.

 

a minecraftsp to plik aktualizujący piracką wersję mc. Sam taki miałem gdy jeszcze nie kupiłem tej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba napisze tu miniartykuł. Naprawde mini.

Piractwo w Polsce:

W Polsce Piractwo to interesująca rzecz. 80% Polaków korzystających z internetu piraci,a jeśli wliczyć muzykę jako piractwo, to wszyscy.

Piractwo jest tak normalne i powszechne, że w wielu grach normą jest zobaczenie listy pełnej serwerów do pirackich gier oraz serwerów które mają łączyć wspólnie i piratów i legalnych graczy.

Większość legalnych graczy nic przeciwko temu nie ma. "non-steam, np(non-premium), cracked" to normalne elementy nazw serwerów.

Polacy swobodnie między sobą rozmawiają o piractwie i zpiraconych rzeczach, które posiadają na swoich komputerach. Mimo tego na Polskich forach piractwo jest potępiane a nawet dostaje się za niego bana, chociaż 95% osob dajacych te bany/wyzywajacych za piractwo samo jest piratami. Teoretycznie w regulaminach forów są zakazy przeciw aktom piractwa bo boją się problemów. Mimo to akcje zamykania takich stron nie znajdują miejsca w codzienności(a admini i tak srają w gacie). Nadal istnieje PEB, torrenty, liczny strony pirackie, a jesli chodzi o zagraniczne, to nawet legendarny thepiratebay dobrze się trzyma.

W skrócie:

Piractwo każdy praktykuje, większość udaje że tego nie robi, a każdy wie że to nielegalne, a akcja nie są podejmowane w znacznej większości przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w 20% ludności polskiej :D

Nie mam nawet jednego pirata, nawet muzykę mam całkowicie ze sklepu.

Nie wierze, że wydanie 20zł na płytę z muzyką lub 100zł na grę raz na jakiś czas tak mocno nadwyrężało budżet Polaka.

 

e: nie! sory! Mam na laptopie fallout'a 2, bo mam już część pierwszą, a jedyny sposób żeby dostać tą grę to w zestawie z jedynką, więc lekko się z faktem kupna ociągam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@I am vader: Jeśli wliczyć muzykę to wszyscy piracą ale tylko 95% adminów for i tych co wyzywają piratów piraci? Ciekawe.

 

@TheMarcq: Jakbyś umiał przeczytać więcej niż 1 zdanie naraz to byś wiedział, że jesteś w 0% ludności polskiej, a nie w 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...