Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

marq, jaki chcesz miec podpis pod avatarem? nagroda za pomyslowosc i oryginalnosc, jakiej brak naszej spolecznosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marq, jaki chcesz miec podpis pod avatarem? nagroda za pomyslowosc i oryginalnosc, jakiej brak naszej spolecznosci

hmmm, trudna decyzja

łeee, na forum linuxa i freebsd to przeważnie ciągle wrzucaja własnie takie pulpity :# a nagrody ni ma :#

nigdy n atakowyh nie bylem

ej też chcę, przecie już tu ponad 3 lata jestem i też mam ładny pulpit

Twoj pulpit jest calkiem calkiem ale ten xp mini...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeee, na forum linuxa i freebsd to przeważnie ciągle wrzucaja własnie takie pulpity :# a nagrody ni ma :#

Wyraźnie napisałem: "[...]jakiej brak naszej spolecznosci"

 

Marq: Done : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
marq, jaki chcesz miec podpis pod avatarem? nagroda za pomyslowosc i oryginalnosc, jakiej brak naszej spolecznosci ;)

Nie wiem czy pomysłowość to jest jak ktoś się nudzi i nie ma lepszych zajęć niż układanie ikonek na pulpicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego czyszczenia też trzeba mieć umiejętności. Mnie jak się zapycha pulpit to robie folder i do neigo wszystko wkładam. Teraz mam folder w folderze w folderze w folderze w folderze w folderze a w kazdym z tych folderów tyle plików,skrótów i folderów ile mi się mieściło na pulpicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Do takiego czyszczenia też trzeba mieć umiejętności. Mnie jak się zapycha pulpit to robie folder i do neigo wszystko wkładam. Teraz mam folder w folderze w folderze w folderze w folderze w folderze a w kazdym z tych folderów tyle plików,skrótów i folderów ile mi się mieściło na pulpicie.

Ja mam folder "PULPITY" na dysku i tam 20 folderów z pulpitami, ale to nie są wszystkie bo część z nich wrzucam do "anonimowych" Nowych folderów, których też mam pełno na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JPEG jest dla ciot z syfnymi monitorami i zepsutymi oczami. *trollface*

 

;)

 

JPEG jest dla ciot

 

dla ciot

 

JPEG

 

 

Nie nasza wina, że pracujesz w G-data i masz miliony, przynajmniej jpeg nie sra rozmiarem. To co producenci aparatów to cioty, bo używają jpeg?

 

 

E: ja pierdziele przestań, żalić się ludziom na osu, nic Ci to nie pomoże, akurat taki Shiirn gówno Ci powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PNG dla Ciebie to za duzo? Co, korzystasz z dial-up'a?

Co Cie obchodzi czego używam.

 

PNG MA SENS DLA GRAFIKI, która składa się z dużych obszarów jednakowych pixeli, wówczas screenshot pulpitu powinno się robić w PNG, ale oszczędź gdy wstawiasz jakieś powalone tapety (same), jak to Ty zazwyczaj i dajesz nam PNG (czy tam inne BMP)

 

Btw. Lame is Lame. Używasz frameworka, ktory posiada ORM, a tego już nie używasz. cóż, taka Twoja wola, ale do pracy w agencji się nie nadajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...