Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Uargumentuj to Tuxmanie ;p . Chcę wiedzieć, w czym Twoim zdaniem Vista jest gorsza od XP i w czym XP jest gorszy od Linuksa :P . Chcę to w Twoim poście zobaczyć, bo znowu wyjeżdżasz z teoriami na temat lepszości bez argumentów ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uargumentuj to Tuxmanie ;p . Chcę wiedzieć, w czym Twoim zdaniem Vista jest gorsza od XP i w czym XP jest gorszy od Linuksa :P . Chcę to w Twoim poście zobaczyć, bo znowu wyjeżdżasz z teoriami na temat lepszości bez argumentów ;p .

 

Vista ma bugów mnóstwo (nie uruchamia niektórych aplikacji/gier), a Windows XP uruchamia to. A zarazem Vista jest wymagająca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuxman, dwie rzeczy:

- czemu nie uzasadniłeś w czym Linux jest lepszy od XP?

- wymień chociaż kilka bugów Visty

Tylko napisz posta i wyjaśnij te rzeczy, nie zrób z siebie lamera jak w temacie o Visualu, gdzie walnąłeś teorię o niestabilności nie wiadomo skąd, upierałeś się przy niej, ale na prośbę o uargumentowanie nic nie odpisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko napisz posta i wyjaśnij te rzeczy, nie zrób z siebie lamera jak w temacie o Visualu, gdzie walnąłeś teorię o niestabilności nie wiadomo skąd, upierałeś się przy niej, ale na prośbę o uargumentowanie nic nie odpisałeś.

Tuxman nie ma uzasadnień, on po prostu pisze to co wyczyta na wiki, i co mu 'koledzy' powiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...