Skocz do zawartości

Szukam programisty do stworzenia prostej gry mobilnej!


sydney91

Rekomendowane odpowiedzi

GML
Witam!

Szukam programisty do stworzenia prostej gry mobilnej cos w podobie do szachów w wersji multiplayer.

W grze beda proste animacje graficzne i motywy dzwiekowe. Interesuje mnie taka gra na platforme android i windows phone wiec musi to byc osoba z z wykupiona licencja na GM.

Pisze temat w tym dziale ponieważ tutaj znalazlem podobne oferty;)

Wiem ze chcecie rzeczowe tematy z tego co czytalem wiec przejde wprost do rzeczy.

Podpisujemy umowe o dzielo, a wynagrodzenie za taka gre to okolo 4000 tys zł bez grafiki!

Interesuje mnie osoba z duzym doświadczeniem w programowaniu gier mobilnych.

Pozdrawiam

 

sydney91@wp.pl lub 510 069 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem dokładnie. "Skąd pan się urwał?" Firma, osoba prywatna? Jakie ma pan doświadczenie? Kwota brutto/netto, za projekt/miesiąc? Ile pan ma lat? Ma pan cały pomysł, czy tylko ogólniki? Wynagrodzenie jest za samo kodowanie, czy +projektowanie?

Dodatkowo to co kolega kriso napisał. Oferta nie jest zachęcająca, wręcz odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana!

Jestem zainteresowany pańską, a jakże interesującą, propozycją. Z chęcią ogromną uczestniczyłbym w tym projekcie jako grafik, programista i level designer. Co do zarobków, to ja przepraszam bardzo, ale przecież jestem twórcą gier indie (niezależnych) i ewentualnymi profitami podzielimy się po doprowadzeniu projektu do stadium końcowego. Wspominał pan o 4 tysiącach. Proszę pana! Proszę sobie tylko wyobrazić iż z moimi, a jakże ogromnymi, umiejętnościami i pańskim, a jakże ogromnym, talentem biznesowym możemy tą kwotę co najmniej podwoić!

Mam nadzieję iż przekonałem pana aby to mnie dostąpił zaszczyt podjęcia się pracy pod pańskim projektem.

Pozdrawiam ciepło,

Piotr Więckowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie rozumiem Pana pytania ?? Proszę o rozwiniecie co Panu nie gra w tym co napisałem ??

Niechlujna interpunkcja, dziwne formatowanie, brak polskich znaków i e-mail na darmowym serwerze - wszystko to nie wzbudza poczucia, że mamy do czynienia z kimś poważnym. I jeszcze te cztery MILIONY zł za grę. Przecież to jakieś kpiny.

 

EDIT: A, i jeszcze zły dział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!;)

Chodzilo mi o 4000 zł oczywiscie ;) Ja szukam programisty z doświadczeniem, a nie ludzi ktorzy bedą mnie pouczali na kazdym kroku i mieli sie za kogos lepszego ;) Ejzel twoje uwagi wezme do siebie bo masz racje powinienem to lepiej sprecyzowac ale wystarczy napisac na priv ;) Nikas ewentualnymi profitami podzielimi sie po doprowadzeniu projektu do stadium koncowego ?:) Smieszny jestes i troche mi Ciebie szkoda;) Zycie Ci samych sukcesów w projektowaniu twoich niezaleznych projektow ;)

Bardzo mnie rozbawily wasze odpowiedzi, wasze ego jest bardzo wybujale ;) Juz wiem gdzie nie szukac programistow;)

P.S

temat niewazny juz znalazlem kompetentna osobe ktora zrozumiala moje ogloszenie(nie z tego forum) ;)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...