Skocz do zawartości

Donald Tusk


I am Żyd and Lewak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No więc dla Ciebie może nie są sensowne, dla innych są. Ja bym np. chciał wydać wszystkie podatki na lody dla głodujących w afryce, ale to jeszcze nie znaczy, że jestem ######sty jak Korwin.

 

Mam dla ciebie rozwiązanie

Kup za swoje wielkoduszny, a nie za moje - ok? ;-)

 

Skoro chcesz pomagać ludziom w Afryce, a ja nie chcę, to pomóż i tyle, pieniądze powinny być (w większości) nasze (niestety, pieniądze w Polsce są w większości rządu - ponad 60% to podatki).

Niemniej jak ja chcę kogoś wspomóc to daję mu kasę, ty daj swoją i nie trzeba do tego podatku

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Mam dla ciebie rozwiązanie

Kup za swoje wielkoduszny, a nie za moje - ok? ;-)

 

Skoro chcesz pomagać ludziom w Afryce, a ja nie chcę, to pomóż i tyle, pieniądze powinny być (w większości) nasze (niestety, pieniądze w Polsce są w większości rządu - ponad 60% to podatki).

Niemniej jak ja chcę kogoś wspomóc to daję mu kasę, ty daj swoją i nie trzeba do tego podatku

 

Fervi

 

No więc u mnie na osiedlu jest droga prywatna. Trzeba by ją utwardzić - ale nie można tego zrobić bez zgody wszystkich, albo jak wszyscy nie dadzą kasy. Gdyby jednak oddać drogę gminie (na co też muszą się wszyscy zgodzić), ta z naszych podatków dawno by ją utwardziła, a i zbudowano by nam kanalizację (zamiast szamb). No i własnie na tym to polega, że jakby ludzie nie byli odgórnie zmuszeni (przez np. PTU), to byśmy wszyscy jeździli po polnych drogach w błocie dzisiaj. I wiele innych dziedzin życia też by była chujowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Gnysek jak ci się podoba to? Słyszałem że nie przepadasz za bogactwem :) http://www.forbes.pl/sejm-przeglosowal-ozu...1,1.html#fp=frb

 

Mi to nic nie zmienia przecież. Ja pracuję normalnie jak człowiek na umowę na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nic nie zmienia przecież. Ja pracuję normalnie jak człowiek na umowę na czas nieokreślony.

Ja to pracuję jeszcze bardziej normalnie, bo na kontrakt w raju podatkowym i ani jednej złotówki niezabierają mi bezpośrednio. ;)

Problem w tym, że dla każdego normalność to coś innego, dlatego dla niektórych to co jest jest ok.

Pytanie gdzie jest prawdziwa demokratyczna większość??

Odpowiedź prosta, tak jak głosują, żeby im było dobrze...

Dobrze pasuje tu przysłowie: "komuś dogodzisz, to sobie zaszkodzisz", stąd zawsze jakiś opór.

 

Edit 1. Zagadka: Ile historia pamięta bezkrwawych rewolucji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gnysek

No to ogarnijcie sobie władzę sami - u nas są głosowania co miesiąc i ludzie dyskutują co wprowadzić, czego nie wprowadzać itd. (zresztą jak to jest na osiedlach)

 

@en_6280

Demokracji nie ma i nie będzie

1) Demokracja to rządy większości, a nie mniejszości (jak to jest teraz)

2) Wybraliśmy sobie "panów" (w zasadzie powinni być naszymi sługusami), którzy rządzą za nas. Cały problem na tym polega, że reprezentują zazwyczaj sprzeczne projekty z wolą obywateli

3)

nie ważne na kogo głosujesz ważne kto liczy głosy

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta najlepsze jest to że jak tata ogląda te TVNy to często się wydziera na tych polityków z POPiS bo dostrzega absurdy ale i tak na nich głosuje. No ja tego nie potrafię pojąć.

Ostatnio był Wipler vs Ikonowicz i oglądał to. To wyzywał Ikonowicza i się z Wiplerem zgadzał ale i tak na KNP nie zagłosuje. Nie rozumiem tego absolutnie.

Wstydzi się wyjść na przeciw naszej rodziny, która od lat na PO głosuje czy o jaki chuj chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...