Skocz do zawartości

Zablokowane Team War Zone - Demo


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

borek a wiesz co oznacza przepisanie 10 000 linijek kodu?

 

Nie, ale wiem za to co to znaczy przepisać 50 000 linijek w RPGu :] Słuchaj nie musisz się śpieszyć, gra nie jest zapowiedziana w magazynach o grach, a jak przepiszesz ten kod, to będzie B) Możesz pozostać przy Ultimate Mplay, ale z własnego doświadczenia wiem ( Infect Online ), że 80% ludzi będzie narzekać że standardowy Mplay jest zawolny itp. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślę sobie czy wyciąć kod mplay i wkleić ten 39dll :/ ale nie wiem jak to będzie pewnie zamiast w rozwój gry pod kątem nowych rzeczy itp ulepszę jej silnik ale to potrwa nawet jeżeli nie będę miał czasu 1 miech :/ a co ultimate mplay to nie mplay gm'a? oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, loguje sie na LondonX i wyskakuje prośba o hasło. Jakie jest hasło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackmaul, próbowałem też na twoim: wpisałem hasło (było dobre) i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, to znaczy, że po wpisaniu hasła (prawidłowego) nic się nie dzieje i dalej moge sobie próbować klikać i dalej nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dodatek nie chce mu się teraz tego rozbudować.

a czytałeś że pisze swój silnik oparty na dll'u? Mplay jest za wolny. Chcieliśmy grać we 4 i były straszne lagi. We 2 jeszcze się da pograć :P Aha i jak byś chciał tak krytykować każdą grę zrobioną na przykładzie to musiał byś powiedzieć że prawie każda gra to plagiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje robiłęm od podstaw :P

 

(i chyba tylko menu (które pisałem i tak sam od podstaw) to robie tak jak w przykładach bo poprostu to najlepsze wyjście)

 

PS: Następnym razem jak znów wszyscy się zachwycą twoim "przykładem" to nie mów innym ze nie znają GMLa i nie panosz się tak... cwaniaczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka dobra bo przez sieć, ale nie orginalna. I sterowanie mogło by być inne.

lol, Pieter, ja nie mowie ze gra zla, tylko ze to nie ma nic do CoD
Może chodziło mu o CoC, tylko zrobił bąd w nazwie tematu :P A tak na serio, to gdybyś nie powiedział że to ma być w klimatach 2 wojny swiatowej, to napewno bym się tego nie domyślił. Równie dobrze możesz to porównać w Wolf:ET.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej stetrowanie w tej grze jest beznadziejne ... przynajmniej dla mnie ... jak ide w dół to strafowanie jest na odwrót. Zrob lepiej zeby chodzenie było niezależne od celownika tak będzie duuuużo lepiej :)

 

Plus za multi, plus za menu ....ale gra (moze to przez sterowanie ) jest mało dynamiczna a oto chodzi w tqakich grach.

 

 

ps.

Czy zrobienie gry multi na tym przykładzie co ty robiłeś jest łatwe? Bo ja bym chciał zrobić gre multi wystarczyło by na 2 osoby ,ale nie chce mi się uczyć wszystkiego od podstaw i wolałbym użyć jakiegoś ptzykładu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...