Skocz do zawartości

Drunken Pistoletov


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

To niech z nich wylatuje jakies +1, albo niech lecą do licznika punktów po zebraniu, żeby było widać o co kaman. Zawsze będzie przyjemniej. :)

 

EDIT: Jeszcze jeden feedback - postaraj się wyróżnić kolorystycznie przeszkody od znajdziek. Wiem, że rum się zbiera, bo czytałem opis, ale równie dobrze to by mogły być jakieś kosmiczne śmieci do omijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie do końca wiem jaka jest prawidłowa prędkość gdyż mój telefon jest strasznym GUNWEM. Ale coś koło tego jak na gifie bedzioma, chociaż trochę wolniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obadałem sobie troszku i wydaje się w porządku, bez kłopotów z frejmrejcikiem, ale z innym problemikiem, logo n94 miga przez ułamek sekundy po odpaleniu gry i od razu przechodzi do oxgames za każdym razem

 

taki ze mnie polonista jak z koziej dupy trąba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obadałem sobie troszku i wydaje się w porządku, bez kłopotów z frejmrejcikiem, ale z innym problemikiem, logo n94 miga przez ułamek sekundy po odpaleniu gry i od razu przechodzi do oxgames za każdym razem

 

taki ze mnie polonista jak z koziej dupy trąba

 

Też dzisiaj sobie 10 minut pograłem, framerate spoczko, prędkość jak na 1szym gifie i zauważyłem, że rzeczywiście to logo na starcie jest za krótko.

Propsy dla Jakima za jak zwykle dobry tjun.

 

Edit:

Brak informacji o tym jak zdobyc nowe statki, albo ze w ogole istnieja zapewne troche bije po atrakcyjnosci, tak samo jak brak menu poza 'tap to start'.

 

To zapewne sprawka GMS'a, ale wylaczenie aplikacji X'em nie zamyka jej naprawde, proces zostaje w tle i jego odminimalizowanie ponownie uruchamia gre od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...