Skocz do zawartości

Puzzle Zombie Runner [ANDROID]


bilek993

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Puzzle Zombie Runner

Gatunek: Łamigłówka

Opis: Gra PZR łączy w sobie elementy RTS, RPG oraz Math 3. Musi jak najszybciej łączyć klocki po trzy odpowiednio do sytuacji. Zbieraj zasoby by rozbudowywać budynki i wykarmić ludzi.

Download: pl_generic_rgb_wo_45.png

Rozmiar pliku: 9,3 MB

Autor: Jakub Biliński

Screeny:

ip4hes.png

t9tfzs.png

zwcehe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przecież gier match-three jest mnóstwo i przeróżne, ale tutaj podobieństwo do Gridland i w grafice i w mechanice gry jest.. uderzające, nie sądzisz? Nie mówię że to bardzo złe, ale myślę że wypadałoby o tym wspomnieć. Może z podróbką przesadziłem, ale to co najmniej inspiracja musiała być.

Tak, mówię to ja, twórca Fish Slayer ;) Ale nie ukrywałem podobieństwa do innych gier.

 

@Zombie-gay

 

Na jakiej podstawie snujesz takie wnioski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szmalu

Cieszę się, że wyrażasz swoją opinię. A wracając do tematu, w życiu nie słyszałem o tej grze Gridland, ale jak wrzuciłem do google grafika to na pierwszy rzut oka wygląda inaczej od mojej. Może ma mechanikę taką jak moja. Nie grałem to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, skoro tak mówisz... Bo obie są identyczne w tym "Zbieraj zasoby by rozbudowywać budynki i wykarmić ludzi", a Gridland wyszło niedawno i było o nim głośno, więc sądziłem że to nie przypadek.

 

A co do samej gry, pobiorę później i ocenię w markecie. Zobaczę, może jest nawet lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tuvjednej opcji

Jak zbierzesz pistolet, a dopiero za 10pixeli dojdziesz do potworka to nie zalicza go, powinna ostatnia opcja sie zapisywac

@szmalu:

Ogarnij jaja, ty nie zrobiles zadnej oryginalnej gry, wszystkie to(fajnie ze uzyles tego chu*owego slowa) "podrobki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szmalu:

Ogarnij jaja, ty nie zrobiles zadnej oryginalnej gry, wszystkie to(fajnie ze uzyles tego chu*owego slowa) "podrobki"

 

No to ty ogarnij waginę, bo ty tak samo :)

Ja nigdy tego nie ukrywałem, napisałem to wyżej.

Czyli jeśli uważam, że gra jest podobna do innej, to nie wolno mi tego powiedzieć? Co to się porobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, teraz już to wiem, gdy autor wyjaśnił sytuację.

 

Tym bardziej, że zagrałem w grę i muszę przyznać że tak naprawdę wcale nie jest tak podobna, jak wynikało z jej opisu. Ba, to nawet nie jest tak naprawdę match-three (nie wiem czy to celowe), bo kafelki można dowolnie przesuwać i nie stackują się. Z tego powodu jest jak na razie zbyt łatwa, chyba że na wyższych poziomach trudności się coś zmienia w kwestii mechaniki gry, ale nie sądzę. Nie jest też zbyt widoczny wątek survivalu i rozbudowywania, w zasadzie polega tylko na łapaniu kluczyków i pistoletów.

 

Aha, no i jeszcze - panie autorze, popraw tutorial bo to przesuwanie tekstów jest powolne i uciążliwe, a i literówek kilka znalazłem ;) No i nie widzę ile mam jedzenia zgromadzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutorial jest trochę niedorobiony i zamierzam go przebudować, by był łatwiejszy oraz bardziej interaktywny. Pozwoli to lepiej wytłumaczyć zasady gry nowym osobą. Co do poziomu trudności to jest on odpowiednio skalowany, bo pewnie grałeś tylko na 'bardzo łatwym'. Polecam rozbudować antenę o kilka poziomów i zagrać na 'trudnym', albo 'niemożliwym'. Na wyższych poziomach trudności pojawiają się nowi przeciwnicy i gra delikatnie się zmienia, ale polecam samemu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...