Skocz do zawartości

Powrót po dłógiej Nieobecnośći :)


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie Witam wszystkich gmclanowiczów po długiej przerwie od pracy z game makerem i mam jak i mamy wspólnie z Love Craftem do zaprezentowania pierwsze zdjecię z początkowych prac naszej nowej odsłony ,,Revenge'' i pierwszej lokacji jaką jest Posiadłość Pułkownika

 

Zielonego zaatakowana przez Majora Bordowego który został ożywiony i przerobiony na Cyborga , bezwzględną maszynę

 

zaprogramowaną by zabiła Pułkownika a następnie główną jednostkę ,,Revenge'' po polsku ( Jednostka Zemsty) Która

 

jest największym zagrożeniem dla Szalonego Doktora Profesora Niebieskiego który planuje stworzyć kolejne mordercze

 

maszyny wyglądające na podobizny normalnych krążków (krążki to takie odpowiedniki ludzi podobnie jak w poprzednich

 

częściach serii ) . Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to że Cyborg L-500 to metalowy robot który w dysku pamięci

 

ma fragment mózgu Majora Bordowego i działa to na zasadzie analizy i oddziaływanie zależnie od tego jak mózg jest wysoko rozwinięty , to że L-500 niemal nie różni się od pozostałych to skutki pokrycia które zostało skopiowane z sylwetki

 

majora i składniki z jakich skóra pokrywająca jest wykonana są dobrane i podane w takich mieszankach i ilościach że

 

po zakończeniu tworzenia nie można odróżnić jej od skóry a co najlepsze tkanki cyborga krwawią lecz nie odczuwa on bólu

 

dla przykładu broń małego kalibru jedynie go łaskocze i nawet nie akceptuje on ich jako zagrożenia .

 

 

Pułkownik Zielony po raz kolejny będzie musiał wykazać się swoją bohaterską postawą i stawić czoła wrogowi jednak tym

 

razem stawka jeszcze większa ale i również wróg nie jest jeden a lada moment może stworzyć jeszcze większą potęgę

 

wyprowadzając w świat Setki jak nie tysiące pozbawionych jakichkolwiek uczuć i nie znających litości Cyborgów.

 

 

Gdyby taka wizja wydarzeń się sprawdziła i Cyborgi zdobyły by świat dla Szalonego profesora Niebieskiego stał by się

 

jedynym najwyżej położonym krążkiem na świecie i każdy by grał pod jego dyktando a wszelkie krainy i kraje planety

 

należały by do niego , jak sam mówił w jednej z podsłuchanych przez naszego szpiega z oddziału Revenge , Profesor

 

Niebieski ma zamiar stworzyć super cyborgi i sprzedawać je Armii sąsiednie położonej krainy a chętnych wojsk będzie

 

co raz więcej a to oznacza nieuniknioną zagładę bowiem profesor z wydobytych notatek z jednego z biur planował takie umowy ale skoro chce sam rządzić gdy podbije już go i każdy się podda jego rozkazom by tylko żyć , zawarta umowa była

 

częścią planu jednak gdy wiele cyborgów będzie w wielu jednostkach z krain i krajów które je od niego zakupiły to stanie

 

się coś strasznego w skutkach , a mianowicie każdy z cyborgów jest uśpiony ale posiada panel sterowania w którym

 

trzeba wpisać otrzymany od producenta czyli profesora Kod aktywujący , potem taka maszyny bedzie chodzic az do

 

momentu wykonczenia dzialania baterii ale nastapi to dopiero 120 godzin po uruchominiu i wbudowana opcja

 

auto-ladowania ktora w pol godziny laduje baterie maszyny i umożliwia działanie przez kolejne 120 godzin .

 

 

 

Wiele o wydarzeniach gry powiedziałem ale przedstawiłem opis teraz już wiecie wokół kogo dzieje się akcja i o co chodzi , gra będzie kontynułacją wydarzeń zapoczątkowanych jeszcze w (PAC-MAN REVENGE 2 , a następnie w Revenge 3 i mija dość sporo lat Zielony w tym czasie awansował i już zamiast Szeregowego ma stopień Półkownika .

 

 

 

a oto screen z początków prac nad projektem

 

 

https://gmclan.org/up6167_6_Revenge_beta_screen.html

 

 

Powrót Games Sfery czyli ja Dyzmek i mój kolega znany jako (NIEGDYŚ GRABARZYK) a teraz jako Love Craft razem ze

 

mną tworzy mini studio Games Sfera , stworzyliśmy razem The Tubay Adventures które również w swoim czasie doczeka

 

się kontynułacji ale i przy projekcie Revenge 4 zapoczątkował ze mną współprace i stał się współtwórcą teraz również

 

wspólnie projekt współtworzymy jako Games Sfera ja głównie Programuje , dobieram odpowiednie pliki dziwiękowe i

 

muzykę ale przy każdym pomyśle , dodaniu muzyki czy scenariuszem wydarzeń , wspólnie się konsultujemy

 

, jak już mówiłem głównym grafikiem jest Love Craft ale postać Majora Bordowego powracającego jako Cyborg L-500

 

została wykonana osobiście przeze mnie bowiem początkowo projekt miałem robić samodzielnie lecz przed wczoraj

 

po zaproponowaniu współpracy i rozmowach z Craftem który przyszedł akurat jak zaczynałem pracę nad projektem

 

postanowiliśmy wspólnie powróćić i właśnie nowa odsłona Revenge to wielki powrót serii którą darzę sentymentem a mam

 

go dlatego że pierwszą grą jaką stworzyłem w Game Makerze była gra Pac-Man Revenge 1 która miała premiere w

 

grudniu 2009 roku i jeszcze jako dyzmaken ją stworzyłem w Game Makerze 7.0 i do dziś pamiętam jak się zachwycałem

 

tym że postać się porusza i nawet że muzyka gra taka jaką dodałem , gra nie miała wtedy fabuły i polegała tylko na

 

dotarciu do gwiazdki , były punkty ale nic nie dawały i nie ważne czy się je zbierało czy też nie , wrogowie poruszali się

 

po planszy i nie można było ich dotknąć .

 

 

 

Wiem że bardzo dużo piszę i przypominam czasy gdy zapoznawałem się z programem i możliwościami , ale ostatnie mi

 

czasy nie tworzyłem nic i dawno nie pracowałem z programem , jednak decyzja o tym że powracam do zabawy jak i

 

mojego zainteresowania czyli Game Makerem zakończyła się pozytywnym rozważeniem tylko dla tego że teraz

 

chcę tworząc kolejne projekty powróćić do tego co lubię i być coraz lepszym gdybym przez ten cały czas w którym

 

porzuciłem pracę z programem , tworzył coś i próbował to umiał bym wiele więcej ale wiem że z czasem wiele

 

umiejętności co do programu będę posiadał , moje wcześniejsze projekty które tworzyłem zarówno sam jak i te ostatnie

 

wspólnie z Love Craftem w studiu Games Sfera , miały różne opinie i były odbierane różnie jednak w nie których

 

projektach który według wielu graczy miały sens i mogły by zostać lepiej przyjęte jednak grafika albo na odwal się

 

stworzone obiekty które psuły klimat który mógł się wydobyć i lepiej ukazać grę które mimo potencjału odrzucały , ale

 

wiem że mimo prostoty wykonania tych znanych bógów albo grafik w różnym stopniu wykonania , wiele osób grało w moje

 

jak i Games Sferowe produkcje które nawet potrafiły gracza wkręcić w klimat i akcję jaka się działa , piszę to ponieważ

 

nowy projekt jest tworzony z myślą o tych którzy wiele razy mówili że idzie nam coraz lepiej jak i że produkcje

 

może i są jakie są ale mają to coś i można nawet fajnie sobie spędzić czas przy wcale nie tak całkiem fatalnej gierce , bo

 

nie uważam że moje gry są idealne ale mimo że to gry z dolnych półek gmclanu to są jeszcze niżej położone produkcje

 

wydane w podobnych czasach co moje .

 

 

 

 

Dawno jak już mówiłem nie pracowałem w Game Makerze jaki i Love Craft również ale to co umieliśmy przed jak się

 

okazało tymczasowym pożegnaniem z programem , to udało nam się szybko przypomnieć , powodem tego że

 

przestaliśmy tworzyć i nasza aktywność na gmclanie spadła była spowodowana brakiem pomysłów i chwilowej weny

 

twórczej która powróciła , ja już paro krotnie miałem takie powroty do programu ale po takiej przerwie , gdy pracują

 

nad projektem to na nowo mam mnóstwo pomysłów , wenę twórczą i ogromne chęci jak w czasach tworzenie pac-man

 

revenge z wielkim oczekiwaniem na efekt koncowy i wydanie gry wtedy jeszcze w dodatku pierwszej w zyciu wlasnej a dzis

 

 

gry która ma pokazać że jak się chcę to można i dla mnie już jest sukcesem to że powracam do hobby ktore uwielbiam i

 

kontynułuję serię która była moją pierwszą i dla mnie Revenge mimo że już bez ,,Pac-Man w nazwie'' to wizytówka

 

jak dla dziecka pierwszy kroczek na nogach to sukces tak dla mnie pierwszy projekt i dołączenie na gmclan i prezentacja

 

pac-man revenge to był wielki sukces i pamiętam jak oczekiwałem na opinie i komentarze innych osób które zagrają w to

 

 

co ja stworzyłem pamiętam jaki byłem podekscytowany :) i jak gra dostała 3 gwiazdki to dla mnie był sukces premiery

 

i udany debiut bowiem trója to nie tak źle .

 

 

 

Wiem że wiele osób pomyśli po co ja tyle piszę ale potraktujcie to szanowni czytelnicy jako artykuł przywitalny albo

 

przemówienie na apelu z okacji powrotu :)

 

 

na koniec pragnę tylko powiedzieć że praca nad projektem idą do przodu pełną parą i jak to często bywało z tym że wiele

 

produkcji jakie zapowiadaliśmy nie zostało ukończonych to właśnie wtedy gdy już brakowało pomysłów i tworzyliśmy na

 

siłe nawet po trzy cztery projekty z czego zadnego nie uznawalismy za sensowany ale juz go zapowiadalismy , wtedy

 

wlasnie mielismy odczucia zmeczenia materialu jak by to ujac , brak weny jak i checi wywolane przez brak dobrych

 

pomyslow ktore obojgu z nas by odpowiadaly wtedy postanowilismy przerwe na jakis czas i dość dłógo trwała bo aż do

 

zeszłej Niedzieli.

 

 

Teraz jak już pisałem mamy mnósto nowych pomysłów , ogomny zapał do prac i chęci a to oznaka wielu nowych

 

produkcji które mamy nadzieję znajdą swoich fanów i nie jeden gracz będzie nawet po latach do niej wracał i nazywał ją

 

udaną produkcją która pokazała że nawet przykładowo dyzmek może zaskoczyć i wydać coś na prawdę dobrego :)

 

 

 

Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć witam ponownie w świecie Game Makera wszystkich użytkowników Gmclanu

 

 

tych którzy o mnie pamiętali i liczyli na powrót jak i tych którzy nie dawno dołączyli do grona użytkowników :)

 

 

 

Wraz z postępem prac będę informował o tym jak one przebiegają i nie raz nawet podam jakieś info a nawet screeny ,

 

filmik bądź soundtrack ogólnie materiały i info dotyczące powstającej gry ,,The Revenge'' , dziękuję za uwagę , Dyzmek

 

również jako Games Sfera :)

 

 

Dyzmek , Love Craft czyli Games Sfera Is Back !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napraw formatowanie tekstu, albo Cie zbanuje na tydzien - tego nei da sie czytac, tragicznie oczy bola. litosci D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Games Sfera Is Back

:lubieto:

 

@yxe: przecież on i tak częściej niż raz na tydzień tu nie pisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...