Skocz do zawartości

Podcast o GM


Wn3ku

Rekomendowane odpowiedzi

kaman, nie robcie ze mnie potwora - lubie bedzioma za jego zawzietosc. a to, ze go dissuje przy kazdej mozliwej okazji, to tylko zarty i sam bedziom o tym wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja tylko że ja jestem na zerowym poziomie konwersacji z ludźmi. Absolutnie nie potrafię prowadzić rozsądnych rozmów na żywo. Jestem na marginesie aspołecznym pod tym względem i tylko mi to wychodzi w formie tekstowej kiedy mam sporo czasu na pomyślenie co odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huder: gleboka aspolecznosc moze byc leczona i to nawet bez specjalisty (vide ja), ot musisz wziac to na logike - jesli chcesz byc slawny (a gamedevy do tego daza), to predzej czy pozniej bedziesz spotykal ludzi z branzy i graczy, bedziesz wiec zmuszony do rozmow o dupie maryni i wlasciwie to nie ma w tym nic strasznego, bo to nadal tylko ludzie, co pozwoli Ci przestac bac sie ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja do teraz wole zamawiac pizze online, niz chociazby dzwonic na telefon :P

Huder, masz lat tyle, co ja - zakladam iz pracujesz badz studiujesz, rajt? ludzi tych sie nie boisz, rajt? nie boisz sie ich, bo nie traktujesz ich jak obcych - i tak wlasnie powinienes przeprogramowac swoj musk, zeby nie traktowal ludzi, ktorym masz ochote cos przekazac jak obcych, a wlasnie jak wspolpracownikow. no i wyzbyc sie przy tym trzeba zainteresowania na temat: "co mysla o mnie inni?". Jak juz zaczniesz uznawac ludzi o wspolnym interesie jak kogos, z kim wspolpracujesz, oraz nabedziesz "wyjebane na wasze zdanie o mnie", to spokojnie poradzisz sobie z aspolecznoscia. W moim przypadku drobna pomoca byla lekka cynicznosc i ego wieksze od kregoslupa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Człowieku nie masz pojęcia w jakim ja tragicznym jestem stanie. Czasem odmawiam sobie kupna czegoś bo boję się wejść do sklepu bo są tam ludzie. Nie raz mi się zdarza wyczekać moment kiedy wszyscy wyjdą.

znam te klimaty

 

 

yxe nie pi**dol, bo widać, że to zupełnie inny poziom niż to co sobie przypisujesz, jest to mega irytujące jak ktoś kto nie wie o czym mowa zaczyna gadać jak to łatwo się czegoś pozbyć, z czym dana osoba walczy od ponad 20 lat, "wystarczy tylko [...]"

 

guess what, jakby to było takie proste to huder już by to dawno zwalczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera panowie do jasnej anielki mam dwie osoby pewne do podcastu:

Yxe oraz Tom Grochowiak.

Potrzebuje jeszcze jednej osoby początkującej i jakiegoś człeka co jest przeciwnikiem GMa.

Zatem jeszcze jedna osoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty: Ty mnie jeszcze 3 lata temu nie znales prywatnie - wtedy to bylo identycznie jak z Huderlordem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

przeciwnika szukaj na warsztacie, początkującego tutaj masz milion, weź tego maxgaming czy kogoś

 

@yxe: szczerze wątpię, ale co tu można zmóżdżyć suchym tekstem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam te klimaty

 

 

yxe nie pi**dol, bo widać, że to zupełnie inny poziom niż to co sobie przypisujesz, jest to mega irytujące jak ktoś kto nie wie o czym mowa zaczyna gadać jak to łatwo się czegoś pozbyć, z czym dana osoba walczy od ponad 20 lat, "wystarczy tylko [...]"

 

guess what, jakby to było takie proste to huder już by to dawno zwalczył

Największy terror przechodziłem jak zagadała do mnie pewna dziewczyna w sylwestra. Jej zapał się szybko wypalił jak zauważyła po 3 miesiącach jakim jestem dziwolongiem. Sporo mnie ta znajomość kosztowała stresu. W domu dostawałem przez nią panicznych ataków nerwicowych aż rodzina nie wiedziała co się ze mną dzieje. Od tej pory zamknąłem się w sobie jeszcze bardziej bo uznałem że nie nadaję się do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jeszcze jednej osoby początkującej i jakiegoś człeka co jest przeciwnikiem GMa.

Jedna uwaga - nie bierz "hejterów", bo z tego nie wynika ciekawa dyskusja. Raczej celuj w kogoś, kto faktycznie wydaje gry, ale jednocześnie jest zwolennikiem innego podejścia do ich tworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fervi odpada :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

raczej ciężko będzie kogokolwiek znaleźć, kogoś kto wydaje gry ^^

 

 

@huder: :< i feel u bro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...