Skocz do zawartości

Battlefield 2D


Piotrek1910

Battlefield 2D   

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dobry pomysł?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
    • Beznadzieja
      4
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wpadłem na pomysł aby stworzyć gre w stylu Battlefielda. Gra by zawierała dobrą grafike, efekty, kod itd. I tutaj zwracam się do was. Może byśmy razem stworzyli idealną gre 2D.

Sądzę, że taki Battlefield w 2D byłby całkiem niezłym pomysłem, może i nawet byśmy dostali się na steama.

 

Żeby nie było, że przychodze z pustymi rękami: https://gmclan.org/up7589_3_BATTLEFIELD_2d.html (Jakoś to wygląda. A to dlatego, że to jest czyjś kod, grafika. Nawet multiplayer jest działający.)

 

Czekam na wasze komentarze, czy to jest dobry pomysł, jeżeli tak to kto by chciał wziąć w tym projekcie udział.

 

Pozdrawiam, Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Popularny błąd, jakim jest złudne przekonanie, że dostanie się tej gry na Steama jest po prostu kwestią czasu. Ale abstrahując od tego, musisz liczyć się z faktem, że nie ma czegoś takiego jak zgrana praca zespołowa na forum. Do tego potrzebny jest dobry kontakt, albo po prostu jedna osoba wszystko ogarniająca, do której wysyłane są kolejno grafiki, dźwięki etc. Opcja druga jest możliwa, ale ciężko będzie o charytatywny udział gmclanowców. Próbuj, może się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Do tego potrzebny jest GMS :) A GMSa mają tu tylko weterani, którzy srogo sobie cenią swój czas (trudno go spiracić, aż sam dałem se siana). Ale jeżeli ich przekonasz to jesteś na półmetku. Niestety, graniczy to z cudem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale team ficzerki są w pro nie standard :P

Ale team feature nie działają i nawet YYG poleca jakiś desktopowy klient SVN. :blink: Do niego nie potrzeba PRO, można to było robić nawet na starym FREE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...