Skocz do zawartości

Psiks organizuje Game Jam w Krakowie!


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, GMClany!

Razem z pubem dla graczy SELECT (http://www.facebook.com/selectpubkrakow) w ciągu paru miesięcy będziemy organizować w Krakowie Game Jam. Oferujemy to co zwykle na jamach: darmowy food i napoje pobudzające, ponad to NAGRODY dla zwycięzców Game Jamu! Całe wydarzenie będzie streamowane na Twitch.tv oraz postaramy się o masę hałasu wokół wydarzenia.

Pytanie moje jest następujące: kto byłby chętny wziąć udział w Game Jamie? Na razie pytam czysto orientacyjnie, za jakiś czas wystartuje wydarzenie na FB. Jeśli macie znajomych nerdów w kierunku gier, lub nawet kogoś kto zechce spróbować swych sił, dajcie znać :)

Planowany termin: przełom Wsześnia/Października 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Threef: ja to organizuje, więc prawdopodobnie nie będę brał udziału :)

Will: weekend w środku miesiąca. zastanawiam się między wrześniem, a październikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Drugi koniec polski?

Seriously?

 

Nie możecie raz czegoś w Gdańsku robić, a nie tylo Warszawa, Kraków, Poznań?

 

Mama Ci zabrania pojechać? Ludzie jeżdżą do Indii, Japonii, Brazylii, latają na ISS, a Tobie Warszawa daleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will: czy w takim razie połowa września będzie lepsza? Pytam, bo nie studiowałem to nie znam się na tym, na co i kiedy mogą studenci sobie pozwolić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć jak co komu pasuje. Ja np studia zaoczne czyli weekendy np co drugi tydzień zarypane + praca a tak ma teraz w sumie pełno osób. Dziennym może to w sumie wisieć. W mojej opinii wrzesień lepszy, będzie znacznie mniej problemów ze znalezieniem czasu. Najlepiej chyba po prostu popytać czy zrobić jakąś ankietę tak żeby dopasować się do większości bo może wyjść 99% październik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ankieta świetny pomysł +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama Ci zabrania pojechać? Ludzie jeżdżą do Indii, Japonii, Brazylii, latają na ISS, a Tobie Warszawa daleko?

 

Oj, zły humorek dzisiaj? Biedny Gnysiu się na młodszych wyżywa.

Nie trzeba każdego wyjazdu kojarzyć z setkami kilometrów, można chociaż jedną rzecz mieć na wyciągnięcie ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie jestem na miejscu ani tym bardziej w zaden sposob zwiazany z Gdanskiem, zeby moc tam zrobic taki event. i inna sprawa, ze nie wiem, czy w gdansku jest jakis duzy pub dla graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie jestem na miejscu ani tym bardziej w zaden sposob zwiazany z Gdanskiem, zeby moc tam zrobic taki event. i inna sprawa, ze nie wiem, czy w gdansku jest jakis duzy pub dla graczy.

 

Nie no nie mówię,

 

no ale zobaczę jak sytuacja będzie się układać we wrześniu/październiku, bo chętnie bym wpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrócie: zgadują się ludziki na jakieś miejsce, biorą ze sobą swój sprzęt i w określonym czasie starają się zrobić jakąś grę, czy to samemu czy też w zespołach. Czasem są nagrody z tego, choć przeważnie udział w game jamach jest dla funu i poznania ludzi.

więcej info: http://en.wikipedia.org/wiki/Game_jam

W tym game jamie poza funem i streamowaniem Was na cały świat, będą także namacalne nagrody, więc warto wpaść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...