Skocz do zawartości

dll_39dll.dll -> pobieranie z gmclan (problem)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od razu przejdę do rzeczy, używam dll_39dll.dll do pobierania plików. Na uploadera w gmclanie dałem trzy pliki; AB-News.txt, AB-czyUPDATE.txt i AnnoyingBird.zip. Problem tkwi w tym, że gm mi ich nie pobiera. Każdy ma kod download_to_file('http://www.gmclan.org/uploader/8780/AB_czyUPDATE.txt','AB-czyUPDATE.txt') (każdy oczywiście własny link). Przy okazji czy nie będzie problemu jeśli zmienię typ pliku np. na .AB i zaszyfruję Xorem od (chyba) ediepl (w file_text_open_read)?

Proszę o szybką odpo już jestem i tak spóźniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się nie zgodzę, gdyż mam inny updater, który działa i z niego skopiowałem kod tylko pozmieniałem linki i dodałem opcje sprawdzania czy jest dostępny update (pobiera plik AB-czyUPDATE.txt). Z tego myślę, iż problem dotyczy linku i samego serwera gmclanu, ponieważ plik AB-News.txt zmienia się na AB_News.txt, co może wpływać na działalność. Próbowałem już:

 

- download_to_file('[...]/AB-News.txt','AB-News.txt')

- download_to_file('[...]/AB_News.txt','AB-News.txt')

- download_to_file('[...]/AB_News.txt','AB_News.txt')

- download_to_file('[...]/AB-News.txt','AB_News.txt')

 

i żaden z powyżej wymienionych kodów nie działa.

 

Proszę o pomoc. (Kluczowe fragmenty tekstu zostały podkreślone.) [AB-News.txt zmienia się na AB_News.txt - przez podkreślenia nie widać]

 

EDIT:

 

Jednak nie... Mój stary updater już nie chce działać... Nie pobiera plików. Z problemem linku już sobie poradziłem, ale czy nie tworzy się przepadkiem jakaś blokada w zaporze? Nie pojawił się znaczek administratora na ikonce updatera. Sprawdzę czy coś się nie zablokowało, a jeśli ktoś będzie coś o tym wiedział proszę o udzielenie się.

 

EDIT:

 

Zapora dla tych programów jest otwarta, a jednak nie pobierają plików (stary i nowy). Stworzyłem program pobierającego News.txt, a i ten nie działał więc to nie problem linku. To może być problem serwera lub dll_39dll.dll. Najdziwniejszy jest brak znaczku administratora. Jeśli ktoś wie o co chodzi bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...