Skocz do zawartości

Zamulony komp


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas surfowania natknąłem się na durnego wirusa z komunikatem POLICJA twoja przeglądarka została zablokowana coś tam coś tam. Akurat w tym momencie ktoś zapukał do drzwi i się wystraszyłem, odłączyłem kompa od prądu. Gdy okazało się, że to tata to ogarnąłem, że to był wirus. Włączyłem komputer, przeskanowałem AVG ogólnie wszystko działało tylko miałem jakieś problemy z Wi-Fi, które niebawem zniknęły. Ale tak dla pewności chciałem wyczyścić ComboFix'em i po zakończonych operacjach tegoż programu cały czas użycie procesora sięga minimum 60%, przykładowo odświeżenie (prawy na pulpit > Odśwież) trwa około minuty do dwóch. Teraz jestem w trybie awaryjnym, i ogólnie nie mam czasu na formatowanie, więc pytam teraz czy można to jakoś ogarnąć, żeby komputer normalnie funkcjonował do czasu gdy znajdę czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeglądarkach ta stronka wyskakuje głównie na stronkach z gołymi paniami. Hihi. Kiedyś był podobny wirus ale on blokował całkowicie korzystanie z komputera i z tego co pamiętam trybem awaryjnym trzeba było cośtam wyskasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8d8516181053c29121105b8d91c18e59.jpg

Jest tylko jedna opcja przywracanie do stanu poprawnego działania. Czyli ten system restore point, albo format dysku gdzie jest system i zainstalowanie od nowa windowsa. Chociaż dziwne wirus na stronie nie powinien uszkadzać komputera. Chyba, że masz wyłączonego AVG.

 

 

EDIT:

http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redak...e-powrocil.aspx

Komunikat o dokonanym rzekomym przestępstwie internetowym jest napisany taką polszczyzną, że gdybyśmy używali jej na co dzień, to nie tylko nie zdalibyśmy matury, ale nawet prostego dyktanda w podstawówce.
Ja nie mogę xD to akurat pasuje do Komorowskiego, to dlatego jego twarz jest na tym czymś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...