Skocz do zawartości

Kolor piksela poza oknem


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zrobisz screenshot całego ekranu, zapiszesz go do surface i z surface będziesz odczytywać. Bardzo proste, ale niesamowicie zasobożerne i wolne.

 

Mam nadzieję że twoim następnym pytaniem nie będzie 'Jak zrobić żeby myszka się klikała?' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrze rozumiem to chcesz miec kontrole(etc) przez GM nad inno aplikacjo w windows?

naprzyklad do zebrania pieniedzy z web gier(etc)?

jesli tak, to sproboj colorgrabber.dll jest latwa do uzycia i kolor sprawdza tez w GM/windows w tym samym czasie

znalazlem tezv wiecej dll, ale czesto byly linky nieaktywne. mozes poszukac sam tutaj

 

mozna tez uzyc Macro Scheduler Automation Tool

umie wiecej niz tylko pixel, robi i z obrazkami

sam dawno temu robilem w tym kontrole nad mmorpg gro(Vanguard:SoH), kiedy vedlog obrazka macro robilo craft :)

potrafi getpixelcolor, ale tez naprzyklad umie oczekywac momentu kiedy sie dany obszar gry zmieni graficzne a potrafi go porovnac a wykonac akcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Threef - O tym napisałem już wcześniej, pytałem właśnie o coś mniej pamięciożernego.

@ereg - Prawdę mówiąc nic bardziej skomplikowanego mi niepotrzebne, bo chodzi tylko o zwykłego bota do prostej gry flashowej. Dzięki za dll, zobaczę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...