Skocz do zawartości

Jakie okularsy


Wojo

Rekomendowane odpowiedzi

elo.

 

Chciałbym sobie kupić jakieś okularki przeciwsłoneczne w rozsądnej cenie. Co polecacie ? Co jest tam dzisiaj modnego itp

Pytam serio. Poważka

 

Nie patrz na to co modne ale na to co ci oczu nie zniszczy,zapomniałem ale jakiś tam jest znacznik. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka cena jest dla ciebie "rozsądna". Ja zawsze patrzę na to jaki filtr UV posiadają, właśnie żeby nie psuć oczu. Ja osobiście używam okularów Carrera Speedway i jestem z nich zadowolony. Jednymi z najmodniejszych są teraz chyba RayBan Waywarer, często je widuję, ale to już kwestia gustu - mi bardziej odpowiadają te wyżej (z wyglądu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa serio, pytasz się o to na forum dla nerdów?

Jest tu kilku wygrywów :P.

E: Dodam, że chodzę bardzo krótko ostrzyżony (prawie łysy) i szukam czegoś co by mogło pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to tak jakby na forum młodych matek pytać się o problem w kodzie, bo przecież może się ktoś znajdzie. xD

Ogólnie chodzi mi o to, że przecież są google, są strony, więc po co zakładać tutaj taki temat?

 

Also, żeby nie zaśmiecać dalej, ja posiadam takie:

 

http://www.membranarapgra.pl/product-pol-4...-Mat-Black.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując:

- mogłeś od razu pójść do sklepu.

- założyłeś do tego temat, wiedząc, że będziesz kierował pytanie do tylko jednej osoby.

 

 

Kto wam wmówił, że będąc łysym dobrze wam z tym? Skąd niby się wzięło powiedzenie "łyso ci?". Po prostu myjcie włosy zamiast je obcinać :I brudasy xD

Może to i dlatego macie taki "stick in mud" bo jesteście łysi. A najczęstsze cechy łysych ludzi to brak pewności siebie i zapadanie w melancholie. I leczycie swoje smutki obrażając innych.

 

EDIT: Google nie boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Spoko, to tak jakby na forum młodych matek pytać się o problem w kodzie, bo przecież może się ktoś znajdzie. xD

Ogólnie chodzi mi o to, że przecież są google, są strony, więc po co zakładać tutaj taki temat?

A co, programista nie może fajnie wyglądać i na pewno nie zna się na modzie? Już bez przesady. Sami na siłę wyrabiacie stereotyp nerdostwa. A po to jest valhalla by się pytać.

 

@Wojo:

 

Ja tam nie patrzę na markę okularów, zwykłe sklepy w galerii i przymierzasz, wsio. :P I nie patrz co jest modne, bo to zależy od Twojej twarzy w czym Ci będzie dobrze. Ja lubię np. klasyczne z cienką metaliczną oprawką, żadne tam swagginsowe nowomodne popierdółki. :P

 

@Photel:

 

No niestety ale długie kucowate włosy nie są fajne i choćbyś nie wiem co napisał, to tego nie zmienisz swoim pierdolento. :P Zwłaszcza, że jeśli chodzi o naturalną łysość np. to jest to od nadmiaru testosteronu, więc nie wiem skąd ten brak pewności i melancholie wymyśliłeś. Łysy z brodą w naturze to jurny reproduktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie ziomki ! :). W najbliższym czasie jak będzie mi się chciało ruszyć to pojadę do jakiegoś sklepu okularowego i może wam wyślę jakie okularsy kupiłem coby kto wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale długie kucowate włosy nie są fajne i choćbyś nie wiem co napisał, to tego nie zmienisz swoim pierdolento. :P Zwłaszcza, że jeśli chodzi o naturalną łysość np. to jest to od nadmiaru testosteronu, więc nie wiem skąd ten brak pewności i melancholie wymyśliłeś. Łysy z brodą w naturze to jurny reproduktor.
Właśnie nie chodzi mi o kucowate tylko proste i przede wszystkim męskie włosy. Wystarczy kupić męski szampon do włosów i nie wygląda się gejowato a przede wszystkim jeśli posiadasz odpowiedni preparat to on redukuje namiar testosteronu, dzięki czemu nie wypadną ci włosy. A że w XX wieku, z tego co słyszałem używało się zwykłych składników kuchennych, które tępiły cebulki włosów. A jeśli chodzi o cechy to, to prawda. Łysi ludzie skrycie chcieliby mieć znowu włosy. Dlatego ludzie robią sobie przeszczepy, aby ładniej wyglądać. Prędzej komu byś zaufał łysemu czy facetowi z zadbanymi włosami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...