Skocz do zawartości

Wyprawa


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł Gry ,, Wyprawa''

 

Opis - Bohaterem gry jest 12 letni Denis , koledzy robią mu a raczej sobie bardziej głópi żart i wrzucają go do piwnic

 

willi okrytej bardzo złą sławą bowiem okazuje się że cała posiadłość jest nawiedzona.

 

Link do (Mini Dema) - http://www.gmclan.org/up6167_4_Wyprawa_mini_demko.html

 

demko jest krótkie a wydałem je tylko po to by gracze zobaczyli o czym mniej więcej będzie gra i co w niej nas może czekać

 

to ostatnie demko aż do premiery pełnej wersji .

 

screen 1- https://gmclan.org/up6167_6___Wyprawa___Interwa__I.html

 

screen 2- https://gmclan.org/up6167_6_wyprawa_screen_2.html

 

Premiera pełnej wersij 30.06.14.r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, aż trudno uwierzyć że potrafisz dalej się tak błaźnić. Twoje gry to totalne porażki pod każdym względem albo kiepskie żarty, a jeśli rzeczywiście żarty (i mam nadzieję że żarty) to po prostu winszuję Ci, master trolling osiągnąłeś na gmc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0/10 za grafikę:

  • Platformy zlewają się z tłem
  • Brak animacji postaci
  • Postać nie pasuje do tła
  • Lampy są jakieś z kosmosu
  • Skąd te lampy się wzięły w piwnicy?
Kolizje do d**y

Po jakiemu ty to piszesz? "INTERWAL 01 - Orjentacja w terenie" WTF?!

Na świecie twierdzą, że język polski to jeden z najtrudniejszych języków, ale żeby polak tego języka nie znał?!

WTF?! Co to ma być?

WyprawaWTF.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że teraz robisz 100% własnym kodem nie znaczy, że możesz robić na odpierdziel.

Jeśli postać zacina się na rogach nie robisz z tego nowego ficzera tylko szukasz jak to naprawić, choćby Ci to miesiąc zajęło.

 

I don't know, am I?

 

 

Nie chodzi w tej 'grze' o graifkę, tylko o to, że sam kodujesz, ale koduj DOBRZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem, i powiem ci tylko (Szczerze od serca), że ja już bym dawno założył nowe konto na gmclanie po opublikowaniu takiego czegoś -.-

 

 

rozumiem że muszę się bardziej postarać i ta gra się nie przyjmie bo jest beznadziejna ale macie racje stać mnie na więcej a nie seido podobne śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że muszę się bardziej postarać i ta gra się nie przyjmie bo jest beznadziejna ale macie racje stać mnie na więcej a nie seido podobne śmieci.

 

Najpierw to sobie przerób kilka tutorialów. Ucz się na własną rękę i efekty tej nauki najlepiej zatrzymaj tylko dla siebie. Skończy przy okazji tej nauki z tymi beznadziejnymi fabułami którymi starasz się idiotycznie reklamować swoje super wielkie projekty. Dopiero jak nauczysz się czegoś, to zrób sobie plan gry, narysują ją z w zeszycie najpierw, podstawowe elementy, postacie, tła, sprity, tilesy, opisz mechanikę tej gry (dla siebie). Potem gdy już skończysz to usiądź przed komputer i zacznij pracować. Nie umiesz robić grafiki? To po prostu jej nie rób. Jakież to proste? Znajdź sobie grafika, albo jak nie dasz rady go znaleźć to przekop neta. Jest przecież tyle darmowych grafik... Przerób nawet grafikę z innej gry, przecież nikt Cię za to nie zabije - nikt się nie spodziewa po Tobie genialnej gry. Uświadom sobie że to przecież tylko Twoje malutkie hobby i nic więcej Ci się raczej nie uda zrobić. Tyle ode mnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...