Skocz do zawartości

Car Drive 3D


baca

Rekomendowane odpowiedzi

image3107.jpg

 

Tytuł: Car Drive 3D

 

Gatunek: wycigi

 

Opis: jazda samochodem, zbieranie punktów

 

Gra wyjdzie na android, ios i może win8.

 

Autorzy:

Programowanie:
Mateusz B.

Fabuła:
j.w.

Grafika:
j.w. + internet

Muzyka:
www.freedsound.com

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Car-Drive/613702058720108

Screeny:

 

1.png

2.png

3.jpg

 

YouTube:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znajdź kogoś od UI designu. Czcionki dupne, padding przycisków z kosmosu, a modele aut mają wg mnie za dużo poly względem... wszystkiego. Szczególnie tekstury samochodów. (ale to ma jakiś urok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kogoś od UI designu. Czcionki dupne, padding przycisków z kosmosu, a modele aut mają wg mnie za dużo poly względem... wszystkiego. Szczególnie tekstury samochodów. (ale to ma jakiś urok)

 

ui na szybko robione, ale nie jest to ostateczny wygląd, co do modeli to trochę oszczędzałem poligonów na teren.

 

Ok to teraz trochę krytyki. Gra mi się wydaje nudniejsza od Road Fighter na NESa. Więc coś tu jest nie tak.

Po za tym na pewno gwiazdki których nie da się złapać bo są zakryte betonowym murkiem są do poprawy.

Dzięki, o to chodziło mi:) a to z betonem to celowo aby ktoś wbił się w niego, choć mogę przesunąć na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej..przykro mi ale to wygląda bardzo źle. :<

Rad racer na wspomnianym wyżej Nesie był wieeeele razy ciekawszy,a to gra wydana 27 lat temu.. bardzo bym chciał powiedzieć coś miłego na temat gry ale jakoś nie umiem nic znaleźć..o grafika nawet ma pewien urok(chociaż jest trochę chaotycznie iiii..dobra nie marudzę)!:P

I właśnie jak wspomniał Anty..nie widzę tu żadnego wkładu od autora..zero jakiejkolwiek pasji..ewidentne nastawienie na wyrwanie jak naj większej ilości kasy od klienta. Rozumiem że kasa jest ważna ale przyda się też włożenie odrobiny siebie w produkcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej..przykro mi ale to wygląda bardzo źle. :<

Rad racer na wspomnianym wyżej Nesie był wieeeele razy ciekawszy,a to gra wydana 27 lat temu.. bardzo bym chciał powiedzieć coś miłego na temat gry ale jakoś nie umiem nic znaleźć..o grafika nawet ma pewien urok(chociaż jest trochę chaotycznie iiii..dobra nie marudzę)!:P

I właśnie jak wspomniał Anty..nie widzę tu żadnego wkładu od autora..zero jakiejkolwiek pasji..ewidentne nastawienie na wyrwanie jak naj większej ilości kasy od klienta. Rozumiem że kasa jest ważna ale przyda się też włożenie odrobiny siebie w produkcję

 

Dlatego tutaj zamieściłem, żeby mieć jakieś obiektywną krytykę, czy idę w dobrym kierunku, czy nie:) nie chodzi mi o oceny typu jaka jest ładna, świetna gra itp.

Więc dzięki Adriann.

"bardzo bym chciał powiedzieć coś miłego na temat gry ale jakoś nie umiem nic znaleźć" dobrze, że nie widziałeś pierwowzoru :D

 

edit:

 

W regulaminie (na pewno reklamodawców, ale samego GP chyba też) zabronione jest umieszczanie reklam w trakcie gry.

Z tego co pamiętam to tylko w miejscach w których łatwo o przypadkowe kliki, a w tej części ekranu nic nie robi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czas na bardziej konstruktywne uwagi:3

Po pierwsze i najważniejsze,jest po prostu nudno, powinieneś jak naj mocniej urozmaicić rozgrywkę w miarę możliwości..może niekoniecznie musi to być zwykła nudna niedzielna przejażdżka:P

Drugą sprawą jest pustka i znowu nuda w grafice,można usnąć mijając setny raz to samo drzewo w tym samym banalnym otoczeniu,chociaż zapewne akurat nad tym wciąż pracujesz.

Wracając do gameplayu to możeeee spróbujesz poszaleć z jakimiś ciekawymi przeciwnikami? Nie warto próbować dorównać innym ścigałkom bo po prostu zginiesz w tłumie, spróbuj zrobić coś oryginalniejszego co odwróci uwagę od grafiki i prostego gameplayu?:P W końcu najmodniejsze są zawsze oryginalne pomysły;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu najmodniejsze są zawsze oryginalne pomysły

 

Trudno o wymyślenie czegoś oryginalnego kiedy człowiekiem rządzi pa$ja. Baca nastawia się jak zwykle na masowe wypuszczanie dennych gierek i liczy na to by ludzie niechcący klikali na reklamy próbując je zamknąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno o wymyślenie czegoś oryginalnego kiedy człowiekiem rządzi pa$ja. Baca nastawia się jak zwykle na masowe wypuszczanie dennych gierek i liczy na to by ludzie niechcący klikali na reklamy próbując je zamknąć :P

 

Jak wspomniałem wcześniej jako muszę zarabiać, a reklamy są jedynym realnym sposobem na androidzie. Nie po to robię, żeby z tego nic nie mieć. ;)

 

można usnąć mijając setny raz to samo drzewo w tym samym banalnym otoczeniu,chociaż zapewne akurat nad tym wciąż pracujesz.

Oczywiście, że cały czas nad tym pracuje, ale nie wszystko od razu do tego potrzeba czasu a grę robię dopiero niecałe 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problemy z rozumowaniem? Nie chodzi mi o to że są reklamy tylko o to że to słaba gra.

 

Bo po prostu mylisz się co do tamtej wypowiedzi. Przy tej produkcji nie nastawiam się na jak największy zysk(choć chciałbym), chce w końcu coś porządnego zrobić. Ale nie oszukujmy się nie będzie to profesjonalna robota, aż tak dobry nie jestem.

 

A tutaj najnowsze screeny z tableta:

 

860922_616313665125614_1794409374757293998_o.jpg

 

1782275_616313685125612_6864327120869385279_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci powodzenia ale gra jest nudna i tandetna pod każdym względem.Lotus na amige był bardzie grywalny a tutaj jedziesz do przodu i zbierasz coś. Bezsens i to okropny. Grafika okropna, nie czuć naturalnego wypełniena rooma. Jeszcze jakieś śmieszne reklamy, jak można na czymś takim zarabiać skoro wychodzą lepsze gry 2D lub 3D za darmo. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci powodzenia ale gra jest nudna i tandetna pod każdym względem.Lotus na amige był bardzie grywalny a tutaj jedziesz do przodu i zbierasz coś. Bezsens i to okropny. Grafika okropna, nie czuć naturalnego wypełniena rooma. Jeszcze jakieś śmieszne reklamy, jak można na czymś takim zarabiać skoro wychodzą lepsze gry 2D lub 3D za darmo. :blink:

 

A dlaczego mam się sugerować innymi grami, może i "Lotus na amige" był lepszy ale czy to jest moja gra? a tak poza tym mogę się założyć, że średnia ocen na androidzie będzie powyżej 4.5

 

Czasami też jest potrzebna gierka nie zobowiązująca/prosta bez ton ficzerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mam się sugerować innymi grami, może i "Lotus na amige" był lepszy ale czy to jest moja gra? a tak poza tym mogę się założyć, że średnia ocen na androidzie będzie powyżej 4.5

 

Czasami też jest potrzebna gierka nie zobowiązująca/prosta bez ton ficzerów.

 

Ale ta gra jest niechlujna!!!Nic się w niej nie dzieje... o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest gotowy produkt.

 

dodatkowy atuty gry są globalne osiągnięcia, tabele wyników.

No to obrałeś zły target. Trzeba było zrobić runner, albo cokolwiek animowanego. A nie wyścigi samochodów i to w 3D. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...