Skocz do zawartości

Car Drive 3D


baca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to nie forum dla żerujących na dzieciach z androidami biznesmenów, dlatego nikt się nie będzie tym zachwycał, czego innego oczekujesz? :rolleyes:

 

No tak, na gmc przecie sama elita jest, która tylko liże sobie nawzajem w swoim własnym gronie jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy napisałem, że to źle? learn2read :thumbsup:

 

Chodzi mi bardziej o to, że zabrzmiało jak

posiadacz androida = głupi dzieciak

 

Chyba że chodziło o to, że w takie głupie gierki jak ta grają tylko dzieci. Twój post można dwojako rozumieć, mimo tego że czytać umiem świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

chodziło o to drugie

 

to good, spełniają swoją rolę ;p

 

 

ale co chciałem przekazać to to co koledzy :* wyżej napisali, tutaj oceniamy samą grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

dodam jeszcze, że od ciebie baca wymagamy więcej niż od dyzmka

 

chyba, że chcesz, żeby każdy pisał "super gra 10/5, rup wincyj" w twoich tematach, może niedługą zaczną jak tak będziesz marudził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą oceniać 1/10 o ile ocena będzie szczera. A nie dlatego, żeby pokazać jaki to się jest znawcą, czy też dla samej zasady bo to ja umieściłem itp.

 

e:

Wyjaśnij mi jeszcze jedno, dlaczego mam być traktowany równiej lub mniej równiej względem Dyzmka? Nie uważasz, że to jest krzywdzące dla niego dzieląc nas na 2 kategorie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bacuniu, nie możemy się nacieszyć Twoją kolejną świetną produkcją! Mamy nadzieję, że trzecia będzie na takim samym poziomie! :333

 

EDIT:

Ech, myślałem, że to temat od łapania jajek, ale komentarz może zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas, jak już pisałem, poprzedni wątek został zamknięty. Puszczę grę do marketów jak będzie gotowa, bez obwieszczania nigdzie, bo nie warto użerać się z Polskimi trollami "wiedzącymi wszystko".

Tłumaczenie: Puszczę grę do marketów jak będzie gotowa, bez obwieszczania nigdzie, bo nie warto użerać się z Polskimi użytkownikami którzy wytykają mi błędy.

Jeśli wrzucisz odpowiednio szybko, to nikt błędów nie zauważy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie: Puszczę grę do marketów jak będzie gotowa, bez obwieszczania nigdzie, bo nie warto użerać się z Polskimi użytkownikami którzy wytykają mi błędy.

Jeśli wrzucisz odpowiednio szybko, to nikt błędów nie zauważy!

 

Tylko jakie błędy? Gra jest za prosta? Nie trzymam się standardów? Nie ma milionów niepotrzebnych duperelów?

Gracze sami ocenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ocenili screeny, a gracze to miałem na myśli tych co ściągną i będą grać.

 

1. Nikt nie ściągnie bo same screeny go odrzucą.

 

2. Jak już ściągnie na Androidzie to go zdenerwują ciągłe reklamy przez całą grę i wyłączy a na Iphon'ie mnie by szlag trafił jakbym kupił za te nawet 5 złotych.

 

3. Ci użytkownicy nie wzięli się tu z dupy. Sami są graczami i tworzą gry. Screeny mają zachęcać potencjalnego "klienta", ty nimi odstraszasz i zarzucasz ignorancje.

 

Tylko jakie błędy? Gra jest za prosta? Nie trzymam się standardów? Nie ma milionów niepotrzebnych duperelów?

Gracze sami ocenią.

 

4. Uporczywie starają ci wytłumaczyć, że gra jest ZA prosta. Nikt nie wymaga od ciebie miliona ficzerów, ale jakbyś dodał z 2 conajmniej na każdy aspekt gry napewno milej by się grało.

 

5. Wolisz jedną trasę. Ale gracze nie lubią nudy, sam sobie zagraj w nią 100 razy łapiąc setny raz te same punkty, na tej samej drodze, tym samym samochodem i ciesz się. I nie broń się, wmawiając mi, że napewno by tak było.

 

6. Wprowadź coś ciekawego, składasz już gierki niekrótki czas więc powinieneś umieć wymyślić jakiś ficzer, którego nie ma żadna inna produkcja

 

7. I do cholery, zakup normalne grafiki, bądź wynajmij grafika. To ci się zwróci, bo jak narazie widać takie desperackie robienie małych gierek, z zerowym budżetem licząc, że każda nabije ci kilka reklam i będzie przynajmniej na nowego Ass asyns krida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...