Skocz do zawartości

klata himena


smartboy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślałem, że ty spasiony jesteś jak ja, albo coś w ten deseń

 

A ty jesteś dobrze wyważony jak na swoją wagę (mniej więcej z 5 kilo możesz schudnąć, to z 10 dni odchudzania średnio)

Jak chcesz to po prostu koksuj i tyle

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady,ja zaraz ruszam na rowerku,porobie te minus 100 codziennie tak przez tydzień i zrobie fote,zważę się i zmierzę obwód pasa,te książki to kupię albo wypożyczę w przyszłości na razie mam tylko lekką mobilizację na rowerek :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schudłem 0,8 kg.Waże 74,4 a ważyłem 75,2 kg.Dobre i tyle tym bardziej,że codziennie robiłem -100 CAL na liczniku.Dzisiaj byłem bardziej ciężko ubrany jak na wagę wchodziłem.Oczywiście się waże na wadze 3 razy pod rząd i pokazuje to samo.Wynik nie jest imponujący ale dobre i tyle.Teraz od jutra będe jechać

-150 CAL.Daje rade,zaszkodzić mi to nie zaszkodzi.W pasie mi ubyło - 2cm. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuj sobie wyniki w excelu i zrób wykresik w czasie. To fajnie motywuje do ćwiczeń :P

Masz racje,myślałem o tym,od jutra jade -150 CAL.Zdjęcie zrobie za miesiąc nie ma co robić co tydzień.Po prostu nie chce,żeby mi coś odstawało.Nie widać po mnie ale kiedyś była klata jak u Herculesa i łapy plus nogi wyrobione,bo trenowałem troszkę różne rzeczy a teraz jak krówsko wyglądam.Nawet żreć mniej jem,jak coś to warzywa zamiast batony i chipsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem -150 dzisiaj.Zobaczymy co będzie za tydzień,jaka waga i obwód pasa.Ogólnie zmęczony jestem ale może machne te -50 wieczorem.Wykres zrobie potem w excelu,nigdy nie byłem ogarnięty jeśli chodzi o takie programy. :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obrośnięciu tłuszczem jego mięśnie nie będą w takim stanie w jakim je wcześniej zapamiętał ;)

 

Tylko przypominam, że po spaleniu tłuszczyku trzeba będzie zabrać się za jakiś poważniejszy trening, najlepiej od razu staraj się powoli zamieniać to na masę mięśniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zmęczony jestem. Zrobiłem dzisiaj -135 jeszcze 15 machne wieczorem.W następnym tygodniu narzucę sobie -200 na dzień a w kolejnym treningi z ciężarkami plus brzuszki.Zobacze jaki ze mnie harpagan wyjdzie buhahaha. :twisted:

Ps.chudne w oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny tydzień i znowu schudłem.Miałem przerwę kilku dniową,bo byłem zmęczony ale od dziś znowu zaczynam jechać ostro.Patrzcie jak chudłem,daty:

-75.2

-74.4

-73.6

 

Czyli co tydzień chudne te 0.8 kg.Jak zalicze miesiąc to włącze brzuszki może i ciężarki w te moje 'ćwiczenia'.Wyskocze może na kebab i pare piw.Ogólnie w ogóle nie pije.Jakoś alkohol mnie nie kręci już wcale.Ostatnio jestem w miarę zrównoważony nie to co kiedyś ta agresja itd. :sp_ike:

Ps.brak dat,potem ogarnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaty himena nie ma.W miesiąc to nie było możliwe przecież.Chodziło mi tylko o mobilizacje i schudnięcie czy tam chudnięcie.Schudłem ponad 3 kilo ale nie pracowałem równy miesiąc.Dzisiaj robie zdjęcie po miesiącu i jade dalej.Postaram się nie opuszczać dnia,chociaż czasem taki do niczego jestem,że się nic nie chce.Efekt widać ale brzuch jest jeszcze.Wiem,że muszę nadal pracować,mysle co dołożyć,może brzuszki do tego jeżdżenia....Coś wymyśle,ważne,żeby chudnąć,bo bycie gościem z nadwagą nie jest fajne. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...