Skocz do zawartości

Shadowplay: Journey to Wonderland


Rekomendowane odpowiedzi

Daliście mi tytuł najlepszego dema, więc ja złośliwie przerobię grę na darmową. Taki ze mnie palant ;)

 

Gatunek: Platformowa

 

Opis: Luźna adaptacja książki "Alicja w Krainie Czarów. Styl wzorowany na teatrze cieni (stąd podobieństwo do Limbo). Postacie to po prostu kawałek tektury, podskakujący na patyku. Malutko, malutko animacji, ale świat przedstawiony w grze nie jest aż tak bardzo statyczny, jak mogłoby się wydawać. Gra oferuje kilka zakończeń (za przejście gry, znalezienie serca królowej kier, zebranie wszystkich gwiazdek i ukończenie gry z dziewięcioma życiami)

 

Co do samej rozgrywki, to jest to platformówka, doprawiona elementami przygodowymi. Na koniec każdego rozdziału dostaje się jakiś bonus za zebranie wszystkich gwiazdek. Za pierwszy poziom jest to np Słoik Marmolady Pomarańczowej, którego można użyć raz na rozdział, by zregenerować życie. Bonusy te nie będą niezbędne do przejścia gry. Mają ją jedynie ułatwić. Wyższy skok pozwoli zdobyć dodatkowe życie, ominąć jakąś przeszkodę, jednak nie będzie potrzebny do ukończenia gry, ani nawet do zdobycia wszystkich gwiazdek w kolejnym rozdziale.

 

Jako, że jest to adaptacja książki stawiam raczej na klimat gry a nie jej długość, czy przesadzoną trudność. Po utracie wszystkich żyć będzie można skorzystać z opcji "Continue" nieograniczoną ilość razy. Cofnie ona jedynie na początek rozdziału zachowując przy tym wszystkie bonusy postaci.

 

Download: Shadowplay: Journey to Wonderland

Rozmiar pliku: 52 MB

 

 

Autorzy:

Robert Gąsiorowski/Kaszan88/Desert Fox -wybrać co kto chce

Kevin Mc Leod - przepiękna muzyka

 

Screeny:

Gameplay06.png

Gameplay_screen01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...