Skocz do zawartości

Zablokowane GM updada by Fervi


Fervi_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

dzięki, że wytłumaczyłeś nam dlaczego według ciebie GM upada, możesz już się wylogować :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Już wkrótce Fervi będzie występował na filmikach Paquo z takimi wnioskami :)

 

Jak można powiedzieć, że gry 2D się nie sprzedają, skoro gracze casualowi własnie ich więcej kupują? Zresztą, to, że GTA się sprzeda w XXXX milionach, a wydano na produkcję YYY milionów nie znaczy, że gra którą zrobiłeś za 5000 złotych jak zarobi na siebie 5500 nie jest opłacalna. Po prostu Ciebie nie interesują. Ale np. TeeGee ze swoich gier 2D jest w stanie się utrzymać CAŁY ROK. I na pewno nie ma 1500 na miesiąc, chociaż kokosów pewnie też nie ma. I jeszcze opłaca Gracjanę i znajomych od scenariusza, no i Roba Westwooda. Prawidłowo użyty GameMaker jak najbardziej sie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Open Arena chodzi, ha

 

Grafika jak w CS jest akceptowalna (jako low-end, powinienem sprecyzować).

Przeciętnie grafika przypadająca na lata 2007 - 2009 jest nawet stosowana przez gry Open Source.

 

Jak HuderLord wspomniał, gra nie jest tworzona tylko przez super grafikę (inaczej - jeśli nie jest to gra EA, Ubisoft czy Activision to tak)

Gra przede wszystkim musi mieć dobry Gameplay (czyli otoczkę grywalności) i warto mieć tu dobrą fabułę (często gry nie mają fabuły, a podstawowa misja to rozwal)

 

Gdyby powstała gra przede wszystkim z Gameplayem i dobrą fabułą i z przeciągną oprawą audiowizualną - to bym kupił

 

Fervi

 

Czyli widzisz teraz sam zaprzeczasz temu że GM upada. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzisz teraz sam zaprzeczasz temu że GM upada. ;P

 

Wpadłem w paradoks trolla? impossibru

 

Żeby GM odżył musi się skupić na telefonach, co zresztą po części robi

Problem w tym, że cena 300 dolców za wersję na Androida to - wow. Dodatkowo warto obok Androida mieć wersję na iOS i wychodzi 500dolców. Może to z mojej głupoty, albo fanboystwa - wolałbym te 500 dolców wpakować w Enigmę, która mnie w niczym nie ogranicza i chłopaki starają się robić swój produkt jak najlepiej.

 

Ktoś (Gnysek) powie, że jest dla profesjonalistów, którzy nie pytają się na forach nic, bo wszystko umieją

Jeśli można - masz jakąś listę, w której firmy szukają pracowników piszących w GM?

 

Ogólnie upadek GM nie oznacza, że nikt nie będzie używał GM'a - MS DOS upadł, a można go spotkać; Symbian trup, a ja go używam.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...