Skocz do zawartości

Szukam Grafika (Zlecenie)


mistyc

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzi jakiś typo na forum, wali jednego posta na linijke o tym, że szuka grafika. Oczekujesz tłumów? :x

Napisz coś więcej, nawet nie tyle o zleceniu ale o sobie i projekcie, bo skąd mamy wiedzieć czy warto poświęcać dla ciebie swój cenny czas.

Jak spełniesz te warunki, to na pewno dostaniesz oczekiwane maile. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli każdego z propozycją pracy będziecie oskarżać o posiadanie nazwiska "Grodzki" to na GMClanie nigdy nie będzie rozmowy o $$$.

Chyba że któryś z Administratorów napisze że chce zapłacić ale wtedy scenariusz może potoczyć się w drugą stronę czyli zaniepokojeni użytkownicy powiedzą że ten admin trollował wszystkich podszywając się pod Paqoo, a potem spreparował filmy video tak żeby wyglądać inaczej z twarzy. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wszystko na PW lub e-mail nie mam czasu pisac postow na forum gdzie co drugi potrafi tylko obrazac przez internet. Pisac tylko zainteresowani. Pozdrawiam

paku pls :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paku pls :rolleyes:

To nie może być Paqoo, bo strzelił tylko focha, a nie zaczął obrażać wszystkich jak leci... Na tym forum raczej nikogo nie znajdzie bo wszyscy są uprzedzeni do takich projektów i raczej nie zamierzają wchodzić do projektu który na 90% nie wypali. Ale to jest moje osobiste zdanie więc może ktoś się zdecyduje i powstanie gra stulecia na GMClanie. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie wiem kto to paqu wiec nie jestem w temacie. Nie wiem czy mam sie czuc urazony czy nie. Nie przyszedlem tu nikogo obrazac tylko nawiazac wspolprace. Gra stulecia to raczej to nie bedzie ale ktos moze dorobic. 1-2 grafikow ewidetnie mi starczy co do cenny do sie mozna dogadac na PW bo nie zamierzam czytac o sobie negatywnych komentarzy od dzieci z internetu. Pozdrawiam!

 

PS. Jezeli kogos urazilem to widocznie ma cos na sumieniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...