Skocz do zawartości

Szukam ekipy


ice2k1

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób które jarają się tematami grami w kosmosie, star wars, sci-fi, itd. Jeśli jesteś taką osobą - potrzebuję Cię! Przejdę od razu do sedna sprawy. Od pewnego czasu przymierzam się do zrobienia gry MMO w kosmosie.

Trochę informacji:

- Widok topdown.

- 2D.

- Zaawansowana gospodarka. Przykład: górnicy 'kopią' minerały z asteroid - > sprzedają je handlarzom na stacji - > handlarze sprzedają je rzemieślnikom (crafterom) - > oni tworzą z tego na przykład rakiety - > które później są sprzedawane pojedyńczej osobie / gangowi / korporacji / sojuszowi. W przypadku większego konfliktu zwiększa się większa potrzeba rakiet, co wiąże się z podwyżką ich cen (by zwiększyć profit [co zwiększa rywalizację między handlarzami]) oraz większym zapotrzebowaniem na same minerały, od których wszystko się rozpoczyna.

- System 'własności'. Gracz może tworzyć własne stacje, a każda z nich jest praktycznie unikalna (o tym potem) i można się po niej przemieszczać. Co do tego jak będą wyglądać stacje. Nie mamy jeszcze do końca przemyślanego systemu jak stacje będą wyglądać z zewnątrz (najprawdopodobniej twórca będzie mógł sobie wybrać z kilkunastu wyglądów ten który mu się podoba). Ale wnętrze będzie losowane z kilkunastu klocków, które w losowy sposób będą się ze sobą złączyć (losowy, ale logiczny) i w ten sposób będzie powstawało coś zupełnie innego.

- Chcemy ograniczyć 'ingerencję' w to co się dzieje w grze. Jeśli ktoś chce 'zaparkować' swój statek w poprzek (w hangarze), to nikt mu tego nie ma prawa zabronić. Jeśli ktoś chce zniszczyć stację innego gracza, to może to zrobić. Może to głupie przykłady, ale wszystko będzie możliwe.

- Dodatki do statku. Każdy statek będzie można ulepszyć, montując na niego przeróżne uzbrojenie, które będzie zmieniało parametry. (lepsze działo = większe obrażenia, lepszy silnik = szybszy, bardziej zwrotny statek.)

 

To nie wszystko, to tylko krótki zarys całej gry. Ponieważ sam proces 'produkcji' jeszcze się nie zaczął, to wszystko może się zmienić.

Poszukuję:

- programistów (WSKAZANE doświadczenie z 39dll)

- grafika 2D (pixelart [jednym z grafików jestem ja, ale przyda się druga para rąk do pomocy])

- pisarzy (misje, opisy)

- community (ludzie którzy po prostu są zainteresowani projektem, ale nie chcą / nie mogą pomoc przy produkcji)

 

Traktuję to jako projekt 4 fun, ale jeśli jest tu jakiś programista (w ogóle) i ma DUŻE doświadczenie z tworzeniem gier online w Gamemakerze, oraz chce podjąć się pracy, to możemy przedyskutować sprawę zapłaty za napisanie silnika. Jest to jak najbardziej poważna oferta i zdaję sobie sprawę z ilości pracy którą trzeba włożyć w tworzenie takiej gry jaką jest MMO.

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW.

 

//

nie znalazłem innego działu na takie sprawy, więc piszę tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie, że powinno się zrobić gotowy formularz z tematem chcę zrobić mmo i tylko dać do wyboru kilka opcji typu lokacja, 3D/2D itp itd to by wiele ułatwiło + jakiegoś bota, który z automatu odpowie czemu to się nie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie, że powinno się zrobić gotowy formularz z tematem chcę zrobić mmo i tylko dać do wyboru kilka opcji typu lokacja, 3D/2D itp itd to by wiele ułatwiło + jakiegoś bota, który z automatu odpowie czemu to się nie uda :D

 

W porządku, powiedz mi czemu to ma się nie udać i czemu mam nie spróbować?

Bo?

Finanse to NIE przeszkoda. Nie jestem milionerem, ale mam dedykowany serwer na którym stały już dwie gry online (zrobione właśnie w GM) i nie było żadnych problemów.

Przez takie właśnie gadanie NIC POLSKIEGO (mówię o grach mmo stworzonych w gamemakerze przez polaków) nie powstało. Zamiast 'poczytaj to i to, tamto', 'to może ci się przydać', to wolicie pisać takie komentarze. Po mnie to spływa, jestem pewny tego co chcę zrobić i kilka postów nie potrafi mnie zniechęcić.

 

ice2k1 -> pokaż cokolwiek swojej pracy, nie znamy Cie, trudno komuś "obcemu" zaufać wkładając kupe roboboty i czasu...

 

Czego oczekujecie, skoro wyraźnie napisałem 'proces 'produkcji' jeszcze się nie zaczął'.

A znaczy to dokładnie, że zbieram ludzi, formujemy team, rozdzielamy zadania i ruszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ice2k1 pokaż co potrafisz, niewiem, może przejdź sie na skwer w Gdyni, narysuj ORP, albo jakiś żaglowiec, może DAR, i umieść swój rysunek, moim zdaniem to bardziej zachęci do zgłaszania sie do Twojego projektu, bo będziemy widzieli efekt Twojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ice2k1 pokaż co potrafisz, niewiem, może przejdź sie na skwer w Gdyni, narysuj ORP, albo jakiś żaglowiec, może DAR, i umieść swój rysunek, moim zdaniem to bardziej zachęci do zgłaszania sie do Twojego projektu, bo będziemy widzieli efekt Twojej pracy.

 

Myślę, że mógłbym zrobić renowację twojej strony:

 

http://en6280.prv.pl/

 

To chyba będzie dobry popis moich umiejętności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum.... Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli miałbyś na tyle umiejętności czy to organizatorskich, programistycznych czy designerskich żeby taki projekt ogarnąć to.. byś go nie robił :D a już na pewno nie szukał tak teamu. Jest to po prostu zbyt ryzykowne, zbyt dużo roboty nawet 2d dla jakiegoś nowego teamu, to się nie uda i tyle.

 

Chcesz coś takiego zrobić i piszesz, że nie dostajesz nic pomocnego? Ok, zdobądź team ale nie na mmo, napiszcie z 4-5 mniejszych gier i wtedy przejdź do swojego punktu pierwszego : chcę mmo. Wtedy to już będzie miało jakiś sens.

 

Finanse to nie przeszkoda? ^.- czyli stać Cię aby miesięcznie płacić programiście jakieś 7-10k? Do tego oczywiście inni członkowie teamu.. Jeśli tak to możesz się bawić ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum.... Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli miałbyś na tyle umiejętności czy to organizatorskich, programistycznych czy designerskich żeby taki projekt ogarnąć to.. byś go nie robił :D a już na pewno nie szukał tak teamu. Jest to po prostu zbyt ryzykowne, zbyt dużo roboty nawet 2d dla jakiegoś nowego teamu, to się nie uda i tyle.

 

Chcesz coś takiego zrobić i piszesz, że nie dostajesz nic pomocnego? Ok, zdobądź team ale nie na mmo, napiszcie z 4-5 mniejszych gier i wtedy przejdź do swojego punktu pierwszego : chcę mmo. Wtedy to już będzie miało jakiś sens.

 

Finanse to nie przeszkoda? ^.- czyli stać Cię aby miesięcznie płacić programiście jakieś 7-10k? Do tego oczywiście inni członkowie teamu.. Jeśli tak to możesz się bawić ^^

 

Zrozum.... Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli miałbyś na tyle umiejętności czy to organizatorskich, programistycznych czy designerskich żeby taki projekt ogarnąć to.. byś go nie robił :D a już na pewno nie szukał tak teamu. Jest to po prostu zbyt ryzykowne, zbyt dużo roboty nawet 2d dla jakiegoś nowego teamu, to się nie uda i tyle.

 

Słucham? Nie zrozumiałem nic z tego co napisałeś. Grafika to pryszcz, aktualnie najmniejszy problem. Druga sprawa - nawet 2D? Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że wykonanie grafiki 2D jest bardziej czasochłonne od zrobienia modelu 3D i nałożenia na niego tekstury. Mówimy oczywiście o porządnej grafice.

 

Chcesz coś takiego zrobić i piszesz, że nie dostajesz nic pomocnego? Ok, zdobądź team ale nie na mmo, napiszcie z 4-5 mniejszych gier i wtedy przejdź do swojego punktu pierwszego : chcę mmo. Wtedy to już będzie miało jakiś sens.

 

Mam już za sobą kilka gier, zaczynając od ponga, kończąc na klonach minecrafta (chyba większość osób przez to przechodziła).

 

Finanse to nie przeszkoda? ^.- czyli stać Cię aby miesięcznie płacić programiście jakieś 7-10k? Do tego oczywiście inni członkowie teamu.. Jeśli tak to możesz się bawić ^^

 

Nie sądzę, żeby znalazł się tutaj programista który jest wart tych 7-10 tysięcy MIESIĘCZNIE. A nawet jeśli, to nie zapłaciłbym tyle. Powód? 'Traktuję to jako projekt 4 fun'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham? Nie zrozumiałem nic z tego co napisałeś. Grafika to pryszcz, aktualnie najmniejszy problem. Druga sprawa - nawet 2D? Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że wykonanie grafiki 2D jest bardziej czasochłonne od zrobienia modelu 3D i nałożenia na niego tekstury. Mówimy oczywiście o porządnej grafice.

To już chyba jest trolling :D Wiesz, że pod "nawet 2D" mogła kryć się też logika? :P

 

Mam już za sobą kilka gier, zaczynając od ponga, kończąc na klonach minecrafta (chyba większość osób przez to przechodziła).

No to proszę pokaż, wtedy od razu wiadomo, że nie przebywasz umysłem w jakimś limbo i rozmowa z tobą to nie zwykłe fantazjowanie ; )

 

Nie sądzę, żeby znalazł się tutaj programista który jest wart tych 7-10 tysięcy MIESIĘCZNIE. A nawet jeśli, to nie zapłaciłbym tyle. Powód? 'Traktuję to jako projekt 4 fun'

Zaraz.. zaraz.. a kto pisał to: "Finanse to NIE przeszkoda" czyżbyś za problem finansowy uznawał tylko serwer? ^.- Eee.. nie wiem czy wiesz ale takie kwoty to normalka i większość osób z tego forum, które pracuje te parę lat właśnie tyle zarabia.

 

 

Powtarzam, pokaż swoje projekty a rozmowa od razu zacznie się toczyć inaczej jeśli rzeczywiście pokażesz coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W porządku, powiedz mi czemu to ma się nie udać i czemu mam nie spróbować?

Bo?

Finanse to NIE przeszkoda. Nie jestem milionerem, ale mam dedykowany serwer na którym stały już dwie gry online (zrobione właśnie w GM) i nie było żadnych problemów.

Przez takie właśnie gadanie NIC POLSKIEGO (mówię o grach mmo stworzonych w gamemakerze przez polaków) nie powstało. Zamiast 'poczytaj to i to, tamto', 'to może ci się przydać', to wolicie pisać takie komentarze. Po mnie to spływa, jestem pewny tego co chcę zrobić i kilka postów nie potrafi mnie zniechęcić.

to k**wa weź się do roboty i pokaż, że da się zrobić

 

ale nie, twój pomysł na zrobienie gry to znaleźć ludzi, którzy to za ciebie zrobią, dlatego nie powstaje "NIC POLSKIEGO"

 

 

Druga sprawa - nawet 2D? Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że wykonanie grafiki 2D jest bardziej czasochłonne od zrobienia modelu 3D i nałożenia na niego tekstury. Mówimy oczywiście o porządnej grafice.

oboże, xdddddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa - nawet 2D? Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że wykonanie grafiki 2D jest bardziej czasochłonne od zrobienia modelu 3D i nałożenia na niego tekstury. Mówimy oczywiście o porządnej grafice.

Dobry xDDDDDD

 

Pewnie nigdy nawet nie robiłeś żadnego modelu 3D a się wypowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

z życia:

 

zrobienie jednego modelu postaci 3d:

>koncept do modelowania

>modelowanie - tydzień minimum

>tekstury

>animowanie - tydzień minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, widzę, że przez moją chwilową nieobecność przybyło kilka postów.

Nie mam zamiaru na nie odpowiadać, nie zawierają one niczego ciekawego.

 

Co do projektów - nie mam ich na dysku, przykro mi.

Ale stworzyłem coś innego. Zapewne zaraz i tak zostanę shejtowany, ale cóż.

 

Myślę, że mógłbym zrobić renowację twojej strony:

 

http://en6280.prv.pl/

 

To chyba będzie dobry popis moich umiejętności?

 

http://i.imgur.com/jrs7fEH.jpg

 

http://toboss.pl/en6280/

 

Nie miałeś za dużo informacji na swojej starej stronie, dlatego jest tak dużo pustych miejsc.

Jeśli ją chcesz, to odezwij się na PW.

 

(Jest to tylko i wyłącznie pokazanie, że nie umiem tylko pieprzyć w temacie i czegoś wymagać. Jeśli ktoś jest zainteresowany wspołpracą - PW.)

 

 

 

/////////////////////////////////////

http://i.imgur.com/MJb3vQr.png

pozdrawiam

/////////////////////////////////////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
/////////////////////////////////////

http://i.imgur.com/MJb3vQr.png

pozdrawiam

/////////////////////////////////////

nie chcę cię dołować, ale pracuję w branży jako game designer :)

 

i pewnie, że nic ciekawego nie zawierają, oprócz prawdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę cię dołować, ale pracuję w branży jako game designer :)

 

Nie chcę Cię dołować, ale jesteś najgorszym game designerem jakiego widziałem.

 

i pewnie, że nic ciekawego nie zawierają, oprócz prawdy ;)

 

No tak, wstawianie P O R A D N I K A o robieniu skrzynki to faktycznie prawda. Realny czas tworzenia modeli.

I na pewno 3/4 poradnika to nie tłumaczenie podstaw. Wierzę Ci. Pracujesz przecież w branży. (XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie chcę Cię dołować, ale jesteś najgorszym game designerem jakiego widziałem.

wysoko cenię sobie opinie randomowych "web developerów" także faktycznie mnie to mocno zdołowało :(

 

opinie vs fakty too stronk :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icek wtajemnicze. Takich co chcieli robić mmo i szukali ekipy nie pokazując nic od siebie było na tym forum dużo. Żaden z nich nigdy nie zebrał ekipy, nie zrobił mmo, ani przeważnie - żadnej innej gry. Jeśli nie jesteś kimś takim to to pokaż. Mówisz że jesteś grafikiem a pokazałeś kwadraty szare z cyframi, to nie jest dobry sposób na udowodnienie że potrafisz ogarnąć mmo. Bo inaczej czas marnujesz, nikogo nie zachęcisz, nikt nigdy na tym forum nikogo tak nie zachęcił, nie wiem może na jakimś innym komuś się udało. Pozdro i powodzenia

edit.

może poprzęglądaj te tematy stare, zkrzyknij się z tymi ludźmi i z nimi zrób grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "szare kwadraty" z cyframi są z mojej gry 15_na dostępnej na mojej stronie (upadłej): http://en6280.prv.pl/gry.html <- on tą stronkę "niby" poprawił niby dla mnie, ale ja wole jej stary styl, bo był mój. Nawet ta gra jest tu na gmclanie, więc propaganja z cały szacunkiem dla twoich dzieł i Ciebie te kwadraty są moje jak i niemalże znakomita gra 15-na.

Dla zainteresowanych do niej link: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=14717

 

Edit1. Nawet są podpisane moim nickiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icek wtajemnicze. Takich co chcieli robić mmo i szukali ekipy nie pokazując nic od siebie było na tym forum dużo. Żaden z nich nigdy nie zebrał ekipy, nie zrobił mmo, ani przeważnie - żadnej innej gry. Jeśli nie jesteś kimś takim to to pokaż. Mówisz że jesteś grafikiem a pokazałeś kwadraty szare z cyframi, to nie jest dobry sposób na udowodnienie że potrafisz ogarnąć mmo. Bo inaczej czas marnujesz, nikogo nie zachęcisz, nikt nigdy na tym forum nikogo tak nie zachęcił, nie wiem może na jakimś innym komuś się udało. Pozdro i powodzenia

 

W końcu jakiś inteligentny człowiek.

 

akich co chcieli robić mmo i szukali ekipy nie pokazując nic od siebie było na tym forum dużo. Żaden z nich nigdy nie zebrał ekipy, nie zrobił mmo, ani przeważnie - żadnej innej gry.

 

Rozumiem i wiem o co chodzi. Ludzie z reguły łapią na takie coś 'zajawkę' po tym jak obejrzą jakiś trailer, lub pograją dłużej w jakąś grę z tego gatunku. I tak jest w większości przypadków. Pragną władzy, pragną bycia zauważonymi i chcą dołączyć do dość wąskiego grona osób którym udało się coś w tej dziedzinie osiągnąć. (bo dobrych gier mmo jest mało)

 

Jeśli nie jesteś kimś takim to to pokaż.

 

Co mogę pokazać? Jestem grafikiem, webmasterem, ale na pewno nie osobą która potrafi programować w GML. Nie mogę też zajmować się wszystkim. Różne osoby mają powierzone różne zadania.

(Robienie grafiki bez programisty jest bezsensu, to praca na darmo.)

 

Mówisz że jesteś grafikiem a pokazałeś kwadraty szare z cyframi, to nie jest dobry sposób na udowodnienie że potrafisz ogarnąć mmo.

 

Przecież to był 'remake' starej strony użytkownika 'en6280' i te grafiki są również z jego strony.

 

Bo inaczej czas marnujesz, nikogo nie zachęcisz, nikt nigdy na tym forum nikogo tak nie zachęcił, nie wiem może na jakimś innym komuś się udało.

 

Ja nawet nie wiem czy ktokolwiek stąd potrafiłby takie coś zaprogramować. Z tego co widzę to głównie powstają tu małe gierki, nic specjalnego. Szybciej znalazłbym kogoś na gmc.yoyogames.com.

 

Pozdro i powodzenia

 

Dzięki.

 

//btw

mój nick to ice2k1, tzn. ice2001. nie icek

dla tych co nie rozumieją odsyłam do youtube 'yung lean, ecco2k1, bladee'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ice2k1

Powiem tak:

1) Nie wiele osób potrafiłoby to zaprogramować z GMKlanowiczów

2) Gry rozbudowane mają jedną wadę. Są rozbudowane, a co jest rozbudowane - jest czasochłonne

3) Rób platformówki, są proste, a mogą być wyje ... w kosmos

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nikt z GMKlanowiczów nie umiałby tego zaprogramować

2) Gry rozbudowane mają jedną wadę. Są rozbudowane, a co jest rozbudowane - jest czasochłonne (czyli dla nas złe)

3) Rób platformówki, są proste, a to jedyne gry które kochamy. jedyne które potrafimy robić

 

Poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to co pokazał jest jego. Pliki CSS są bardzo ciekawe.

 

Liczysz na to, że za darmo zrobiłbym cokolwiek NIE BAZUJĄC NA BOOTSTRAPIE BO TAK SZYBCIEJ?

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH

AHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHA

H

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

A

HHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA

A

HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

A

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH

A

AHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAH

A

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH

A

HAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAH

A

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH

A

HAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAH

A

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

H

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAA

H

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

H

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

A

HAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

H

AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

H

AHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHA

H

AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

H

AHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHA

H

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

H

AHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAH

H

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

A

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAA

H

AHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

A

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

A

HAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAH

A

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHHAHAHAHAHAHAH. NIE.

 

Ups. Zapomniałem, że nie wiecie co to bootstrap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione.

 

Powiedzmy ;)

Są gry - np. studia "Nitrome" (prawie wszystkie), które są dobre, są w prostym stylu i w zasadzie trudno się ich nie implementuje.

 

Równie dobrze możesz rozpocząć projekt, który ma być klonem War Thundera; nikt się tego nie podejmie

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...