Skocz do zawartości

Szukam ekipy


ice2k1

Rekomendowane odpowiedzi

No i teraz robi się na prawdę ciekawie i myślę, że temat robienia gry już zszedł na dalszy plan ^^ Widzisz ice2k1.. jest jedna istotna sprawa, ludzie muszą mieć zaufanie do lidera zespołu i wiarę, że potrafi on go doprowadzić do końca, Ty raczej taką osobą nie jesteś a przynajmniej tak wynika z "jakości" twoich odpowiedzi. Tutaj już w tym momencie nawet nie chodzi o twoje umięjętności tylko o poziom piaskownicy jaki prezentujesz(choć muszę przyznać, że jest to zabawne) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz robi się na prawdę ciekawie i myślę, że temat robienia gry już zszedł na dalszy plan ^^ Widzisz ice2k1.. jest jedna istotna sprawa, ludzie muszą mieć zaufanie do lidera zespołu i wiarę, że potrafi on go doprowadzić do końca, Ty raczej taką osobą nie jesteś a przynajmniej tak wynika z "jakości" twoich odpowiedzi. Tutaj już w tym momencie nawet nie chodzi o twoje umięjętności tylko o poziom piaskownicy jaki prezentujesz(choć muszę przyznać, że jest to zabawne) :D

 

A jaki poziom wy tu reprezentujecie? Proszę Cię.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, cały problem w tym, że.. jesteś trochę jak klaun w cyrku a my jesteśmy tylko dopingującą Cię widownią :D W sumie dopóki nie pokażesz czegoś sensownego na nic lepszego nie możesz liczyć a i to co jest teraz wkrótce stracisz bo jak na razie to wszystko z tego repertuaru już widzieliśmy ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, cały problem w tym, że.. jesteś trochę jak klaun w cyrku a my jesteśmy tylko dopingującą Cię widownią :D W sumie dopóki nie pokażesz czegoś sensownego na nic lepszego nie możesz liczyć a i to co jest teraz wkrótce stracisz bo jak na razie to wszystko z tego repertuaru już widzieliśmy ; )

 

Problem znika w tym momencie, kiedy zauważam, że nie umiecie nic innego oprócz pieprzenia farmazonów. Wymagacie wiele, a sami nie potraficie pokazać niczego ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej umiemy, i przez kilka lat nauczyliśmy się by nie porywać się z motyką na słońce. Na całym GMClanie jest ok 10 osób które poradziłoby sobie z twoją grą, ale niestety nie potrafisz udowodnić że wniósłbyś do projektu coś więcej niż swój (słaby) pomysł. Napisałeś że pomagałbyś jako grafik a ŻADNEJ grafiki zrobionej przez siebie nie chcesz pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ice2k1 ja jako twoje komunity podpowiem że może, najpierw fajnie byłoby zrobić taką minigerkę/demo nie MMO, nie online, tak jak napisałeś tylko zrobić np. w naszym układzie słonecznym i że użytkownik musi się obronić "ten swój układ" przed obcymi (kompem)-> coś w stylu jak jest wielu innych przed gierek, np. w twierdzy tak było zanim wyszła to była minigierka gdzie się strzelało z łuku do biegnących atakujących przeciwników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to niesamowite jak wszystkie te tematy przebiegają tak samo:

 

- Chcem zrobić MMO, kto ze mnom?

- Nie uda ci się bo nikomu się nie udało.

- Ale ja jestem PRO i wogóle i na pewno zrobie

- To pokaż jakieś swoje prace, pokaż nam że coś potrafisz.

- Nie mam czasu/ nie mam prac na dysku / kto chce niech dołączy, kto nie chce to nie

- Jak nie pokażesz prac to nikt nie dołączy( z ewentualną małą dawką hejtu )

- hejt

- hejt

- hejt

- hejt

*temat umiera/zostaje skasowany*

 

Aż się ma wrażenie że to jedna i ta sama osoba zakłada wszystkie te tematy : o

 

A żeby nie było że tylko spamie to skoro jesteś grafikiem, to zrób parę grafik do twojej wymarzonej gry( zwłaszcza że masz być głównym grafikiem ), jak ludzie zobaczą że będą mieć faktycznie na czym pracować to może i ktoś się skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to niesamowite jak wszystkie te tematy przebiegają tak samo:

 

- Chcem zrobić MMO, kto ze mnom?

- Nie uda ci się bo nikomu się nie udało.

- Ale ja jestem PRO i wogóle i na pewno zrobie

- To pokaż jakieś swoje prace, pokaż nam że coś potrafisz.

- Nie mam czasu/ nie mam prac na dysku / kto chce niech dołączy, kto nie chce to nie

- Jak nie pokażesz prac to nikt nie dołączy( z ewentualną małą dawką hejtu )

- hejt

- hejt

- hejt

- hejt

*temat umiera/zostaje skasowany*

 

Aż się ma wrażenie że to jedna i ta sama osoba zakłada wszystkie te tematy : o

 

A żeby nie było że tylko spamie to skoro jesteś grafikiem, to zrób parę grafik do twojej wymarzonej gry( zwłaszcza że masz być głównym grafikiem ), jak ludzie zobaczą że będą mieć faktycznie na czym pracować to może i ktoś się skusi.

 

Never Ending Story... choć w sumie temat w końcu umiera...

 

zajrzyjcie sobie na forum warsztatu, tam tego 3 razy więcej jest

 

Wierzę z tego co pamiętam jest tam nawet dział z pomysłami po prostu wrzucasz pomysł i ludzie go oceniają ewentualnie ktoś może go wykorzystać pamiętam założyłem tam jeden temat potem zacząłem wczytywać się w forum i tak znalazłem Game Makera, potem szybkie szukanie w Google, oczywiście tylko język polski bo z angielskim nie było wtedy jeszcze dobrze (z resztą nadal nie jest idealnie ale jak trzeba coś przetłumaczyć to sobie poradzę) i tak po 15 minutach byłem już na GMClanie, jakbym wtedy zaczął robić MMORPG to pewnie w tym roku by wyszło. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gniję z takich placków jak ten cały icek.

 

UMIEM ROBIĆ GRY, MAM ZA SOBĄ WIELE PROJEKTÓW I JEST SUPER ALE... NIE POKAŻĘ BO NIESTETY NIE MAM NIC NA DYSKU!!111

 

Dzięki za rozbawienie mnie i proszę o jedno, nie uciekaj za szybko bo się miło czyta. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz byc grafikiem podobnej gry i innego grafika potrzebojesz tylko do wypomoci, to powinienesz rzucac wokol siebie obrazkami jak milioner dolarami :)

 

powinienes umiec narysovac jakis dowolny(w temacie) obrazek na popytanie.

A musi TO byc dla ciebie nie tylko pestka, ALE zabawa ktoro lubisz i pragnies sie podzielic z innimi,

 

tak mozesz zbudowac sobie ime jako grafik/porzodny clowiek(nie tylko v GMclanie, ale na necie kdzie so specjalne servry dla grafikow etc.) to jest TO co sie liczy v ziciu.

a potem znalezienie ludzi do spolpracy bedzie bardzo latwe.

 

zatem zyce wszystkiego co napisalem bys mial a sie ci powiodlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...