Skocz do zawartości

Tura #134 (Głosowanie)


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Sterowanie w mojej grze to sama myszka (touchpad lepiej xD). Trzeba unikać pocisków wroga, starać się trafić w nich swoimi (autoatak) i zbierać monety i życie.

 

 

Muzyka z mojej gry :D:

Kończą mi się loopy, trzeba będzie nowe.

 

 

Edit:

 

Moje spostrzeżenia

 

Sheriff99: Minimalizm to nie miniaturyzm. ;) Miałem wrażenie że tak to odebrałeś, ale nie martw się masa ludzi tak to zrozumiała. Zakończenie chyba miało być bardziej zabawne, ale nie jest źle. Nawet jest dobrze.

 

MaxGaming: Gra jest fajna, wydawałoby się że zaczęta trochę wcześniej (przez level design). :P Trochę za trudna (kolce są nie do przejścia) i walljumpy czasami same się wykonują. :)

 

Chell: WTF! Pokaż mi jak przechodzisz to! xD

 

I am vader: Proste, przyjemne i w temacie. Trochę brak estetyki. :P Zagłosowałem na twoją grę.

 

 

 

Ogółem poziom jest bardzo wyrównany i jestem niesamowicie zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chell: Myszką poruszasz białą postać (cokolwiek to jest), ona sama strzela w kierunku najbliższego fioletowego przeciwnika. Przeciwnicy strzelają do ciebie dwoma typami pocisków małymi takimi jak ty, oraz dużymi które są naprowadzane (na światło lol). Czerwone wypada po zabiciu przeciwnika i daje dodatkowe HP (nie ma górnej granicy). Żółte to dodatkowe punkty i wypadają po trafieniu w przeciwnika.

Na touchpadzie gra się lepiej niż myszce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ahaaa, wszystko skleja się w logiczną całość

masz mój głos :lubieto:

 

edit: a to dla niedowiarków myślących że to nie do przejścia - https://gmclan.org/uploader/7618/totallydidit.png :*

e2: fpsy x4, gra sie 200x lepiej https://gmclan.org/up7618_4_Minimalizm_bettah.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...