Skocz do zawartości

Gdzie jest ta opcja w GMS?


MaxGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, w GM8 była taka opcja:

ad9b764b65c0.png

W GMS kiedyś też ją znalazłem(ale to było w starej wersji), a teraz nie mogę.

Ogólnie dawno czegoś nie robiłem w GMS i chyba tą opcje usunęli, lub schowali od kąd ostatnio z niej korzystałem w GMS :/

Wie ktoś co się z nią stało? Wcześniej w GMS chyba była w Graphic :/

Szukałem w GMS Help i nic nie znalazłem(może źle szukałem).

@e: Chodzi mi dokładniej o resolution, czyli tą zmianę rozdzielczości przy włączaniu gry, która z powrotem zmieniała się jak wyłączaliśmy grę, bo depth i odświeżanie mi nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz rozmiar okna gry definiuje pierwszy room, stąd powszechna zasada, że robisz sobie roomStartup i w nim ustalasz rozmiar okna, jakieś globale i od razu przechodzisz do rooma gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiej opcji nie ma juz z tego, co wiem - a to dla tego, że potrzebna była kompatybilność z mobajlami bodajże. swoją drogą, strasznie z tym namieszali i faktycznie ciężko ogarnąć w końcu jak poprawnie setupować okno :/ może gnysek wie coś więcej na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta opcja na Windows była bardzo przydatna. I weź tu polub GMS... Chyba muszę znaleźć jakąś starszą wersję piracką, bo na oryginale widocznie pracować się nie da, ich strata... Bo nie wiedzieć czemu przy skalowaniu pojawiają mi się szare obwudki bardzo małych elementów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...