Skocz do zawartości

cieszę się,że jestem Polakiem,bo...


smartboy

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzają się takie przypadki, no cóż

 

Jak się boisz, to kup se karabin i broń swojej posesji, u nas to nie przejdzie ;)

 

Fervi

 

PS. W jakiejś małej skali zaczyna być prowadzona wojna z Islamizacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie ma takich problemów z islamizacją z prostej przyczyny:

- U nas jest taka bieda, że oni nie chcą tutaj przyjeżdżać

- Jakby chyba nawet powstało takie coś, to by mogli wpierdziel od kibiców dostać

 

Tam jest taki strach (na zachodzie), że mają własne miasta wewnątrz miast, gdzie policja nie interweniuje. U nas bojownicy roznieśliby to w drobny mak (tak mi się zdaje)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jesteśmy narodem silnych walecznych ludzi którzy nie poddają się jak by źle nie było (a źle było milion razy i przetrwaliśmy) Bo mamy piękny język i piękne kobiety, bo wystarczy trochę poczytać o historii Polski, żeby zobaczyć i docenić czyja krew w nas płynie.

itp.

Ludziom używającym zwrotu "polaczki" mam ochote urywać ryje! Nie wiem gdzie się podziały te wartości i ci ludzie nieraz. Ale gorsze bagna przetrwaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska ledwo co trzyma sie na mapie

Ledwie ćwierć wieku jak nie jesteśmy socjalistami, przed tym nędza wojny, przed tym cholernie długa okupacja.

Polska nie istnieje od 400 lat, istnieja tylko zazarci buntownicy ktorzy musza sie poczuwac na wojne o byle co. Nie jestesmy narodem tylko zgraja buntownikow. Dlatego chełpimy się takzwaną walecznością, przetrwaniem w oporze, a każdy dzień niepodległości kończy się zamieszkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska nie istnieje od 400 lat, istnieja tylko zazarci buntownicy ktorzy musza sie poczuwac na wojne o byle co.

wojna o byle co, też mi. Jak Hitler wjechał nam w kraj trzeba było przeprosić i oddać ziemię?

nie rób wstydu dziadkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojna o byle co, też mi. Jak Hitler wjechał nam w kraj trzeba było przeprosić i oddać ziemię?

nie rób wstydu dziadkom.

 

To prawda a hitler był pedałem i dlatego jaja żydom sprawdzał. Wkurzają mnie pajace, którzy wyjeżdżają za granicę z Polski, tam osiadają i nazywają Polaków polaczkami. Frajery wyjechały za granice i robią nie wiadomo kogo z siebie.Smutne i żałosne.Jest jak jest ale cieszę się z tego co mam chociaż kolorowo nie jest. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda a hitler był pedałem i dlatego jaja żydom sprawdzał. Wkurzają mnie pajace, którzy wyjeżdżają za granicę z Polski, tam osiadają i nazywają Polaków polaczkami. Frajery wyjechały za granice i robią nie wiadomo kogo z siebie.Smutne i żałosne.Jest jak jest ale cieszę się z tego co mam chociaż kolorowo nie jest. :sp_ike:

 

Oj tam polaczku :>

 

A już całkiem serio - jesteśmy w Unii Europejskiej i mamy burdel nie z tej ziemi, który się pogłębia. Więc albo Unia pierdzielnie (co by było bardzo dobre), albo nie widzę przyszłości w Polsce i Europie :P

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Elaborate plz, jaki burdel i czemu jebnięcie Uni byłoby takie dobre, bo ciekaw jestem linuxowych mądrości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elaborate plz, jaki burdel i czemu jebnięcie Uni byłoby takie dobre, bo ciekaw jestem linuxowych mądrości

 

Dobra, inaczej zagramy

 

https://www.youtube.com/user/KarasekUS

Tylko nie oglądaj o Smoleńsku, nawet nie wiem czemu tam jest - warto obejrzeć Farage

 

http://wolnemedia.net/

Tutaj się dowiesz czegoś więcej niż na TeFałEnie

 

Unia Europejska dąży do stworzenia wspólnego państwa Europa - takie same marzenia miał Hitler

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No unia europejska za dużo dobrego to nie zrobiła akurat. Z dupy wyszło im to całe ujednolicenie

 

Powinieneś się cieszyć, bo jakby się udało, to Polska by znikła z map europy dość szybko :P

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dobra, inaczej zagramy

 

https://www.youtube.com/user/KarasekUS

Tylko nie oglądaj o Smoleńsku, nawet nie wiem czemu tam jest - warto obejrzeć Farage

 

http://wolnemedia.net/

Tutaj się dowiesz czegoś więcej niż na TeFałEnie

 

Unia Europejska dąży do stworzenia wspólnego państwa Europa - takie same marzenia miał Hitler

 

Fervi

socjalizm też w założeniu jest fajny, oczywiście jeśli by się komuś udało go normalnie wdrążyć w życie

 

nie chce mi się filmików oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się cieszyć, bo jakby się udało, to Polska by znikła z map europy dość szybko :P

 

Fervi

nie cieszę się że jesteśmy w unii i uzależniamy się od krajów które w razie czego jak zawsze nam gołe dupsko pokarzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

socjalizm też w założeniu jest fajny, oczywiście jeśli by się komuś udało go normalnie wdrążyć w życie

 

nie chce mi się filmików oglądać

 

Ale naprawdę, filmy Farage'a się ogląda jak te wszystkie Adbustery, Scifuny itd. Po prostu zrobiłem se maraton i wszystko obejrzałem. Bardzo fajne, bo dowiesz się o absurdach w Unii prosto z Unii (Farage jest Europarlamentarzystą)

 

@Propaganja

Oj tam od razu wypną, w Unii są osoby niezastępywalne (nie da się ich wybrać, wywalić - nic), co może sugerować, że UE idzie w stronę swojego rodzaju Totalitaryzmu

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że warto dorzucić swoje trzy grosze. Mimo niezbyt zaawansowanego wieku miałem już okazję trochę świata zwiedzić i pomieszkać/popracować w różnych miejscach (za co jestem bardzo losowi wdzięczny). Zawsze otwarcie przyznawałem się do swojego pochodzenia i jak na razie zawsze tutaj wracałem. Nie uważam, żebyśmy byli narodem lepszym od innych czy posiadali jakieś cudowne właściwości. Mamy swoje wady i zalety jak Anglicy, Niemcy czy każdy inny naród. Pamiętam jak podczas pierwszego miesiąca pobytu w Anglii byłem zachwycony grzecznością ludzi na ulicy. Codziennie uśmiechnięci, pozdrawiają cię, pytają jak ci minął dzień, wesołe rozmowy itd.

Wszystko fajnie, ale kiedy poznasz tych ludzi trochę lepiej zobaczysz, że to tylko fasada. Anglicy unikają otwartego konfliktu i potrafią być mili do bólu w rozmowie z tobą, a 5 minut później kiedy się odwrócisz konkretnie obrobić ci dupę. Pewnie- w Polsce takich ludzi też jest sporo, ale nie w takiej skali i w taki sposób (kto pomieszkał w UK ten wie). Nie, żeby Brytole byli jacyś straszni. Mam tam wielu przyjaciół, którzy bardzo mi pomogli i złego słowa nie mogę na nich powiedzieć. Po prostu chciałem podać przykład jednej z mocno widocznych różnic kulturowych.

Polacy też mają swoje wady. Jesteśmy grubiańscy, często narzekamy, większość narodu ma do państwa stosunek chłopa pańszczyźnianego i dla mnie chyba największa wada: Polacy mają OGROMNE kompleksy wobec zachodu (nigdzie indziej nie spotkałem tego w takim stopniu jak u nas). Poza tym jest sporo wad wynikających z tego, że ostatnie 300 lat z przerwami żyjemy pod butem. Mimo tego wszystkiego to tutaj, a nie gdzie indziej czuję się jak w domu.

Ludzi o jakich pisze Propa jest na zachodzie sporo. Wielcy Panowie (co zmywają gary i pracują w sklepach btw), którzy już nie są i nie czują się Polakami bo mieszkają w UK, Irlandii czy Francji. Te osoby to jeden z najbardziej przykrych widoków jaki mi było dane za granicą oglądać. Szkoda nawet się rozpisywać na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekamy bez powodu, jesteśmy idealistami

 

Jeśli ktoś nie lubi Linuksa - narzeka, bo nie jest idealny. Windows nie jest idealny i narzekam. Ale jeśli powstanie coś idealnego, to nikt narzekać nie będzie :P

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, do rzeczy

Mamy ozimnienie klimatu, a UE płaci miliardy w walkę z ociepleniem, co dotyka obywateli

UE chce walczyć z rajami podatkowymi, mimo, że sami skur***** mają 12% podatku

I jesteśmy dupolizatorami USA

 

Tyle przegraliśmy z UE, nie jesteśmy już państwem suwerennym w pełni tego słowa znaczeniu

 

Fervi

 

PS. Już nie mówiąc, że UE chce badać nasze odchody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cieszę się że jesteśmy w unii

 

Ja też nie. Ograniczają nas, wiem,że kiedyś się doje***i do ogórków kiszonych czy kapusty, bo fermentacja. Ogólnie jakieś środki pozyskujemy a ile w to wtapiamy??? Dlatego Ruski nigdy nie będą w Unii haha wiadomo czemu. :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakieś środki pozyskujemy a ile w to wtapiamy???

 

Więcej oddajemy, niż pozyskujemy

 

Warto zwrócić uwagę, że Niemcy i Anglicy protestują, bo płacą i nic z tego nie mają, więc może kryzys się zacząć :P

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...