Skocz do zawartości

Zablokowane HALITUS


outlaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Widać, że grafika wciąż wymaga poprawek, ale nie będę krytykował, bo to dopiero zapowiedź. Ogólnie - trudny projekt, ale zapowiada się ciekawie i widzę, że sporo już jest, więc życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki za kolejne informacje i czekam na Demo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijające jest to, że wcześniej miałem projekt gry na konsolę, już miałem zrobioną w większości grafikę i... ktoś już coś takiego robił na GMC (ale nie skończył). W tym czasie zacząłem nowy projekt i okazało się, że teraz wy robicie coś podobnego. Teraz będę nieoryginalny, jak za jakiś czas dam zapowiedź, ale co mi tam. ;D

 

Życzę powodzenia w projekcie. Uwielbiam takie gry, więc w wolnej chwili jak nadarzy się okazja, to przetestuję i grę i co za tym idzie - afterlog. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dobijające jest to, że wcześniej miałem projekt gry na konsolę, już miałem zrobioną w większości grafikę i... ktoś już coś takiego robił na GMC (ale nie skończył). W tym czasie zacząłem nowy projekt i okazało się, że teraz wy robicie coś podobnego. Teraz będę nieoryginalny, jak za jakiś czas dam zapowiedź, ale co mi tam. ;D

Liczy się to, kto skończy, a nie kto zacznie, także się nie przejmuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się to, kto skończy, a nie kto zacznie, także się nie przejmuj

 

Gdyby tak każdy patrzył, połowa gier by nie powstała :) Można się przecież przyczepić, że wszystkie gry są do siebie podobne, jednak każda jest inna, każda gra jest dziełem swojego autora, który jest kimś w rodzaju artysty - oddaje w niej cząstkę siebie, swoją wizję...no starczy filozofowania.

 

Co prawda sam mam tendencję do niekończenia projektów (jak użytkownik X, o którym wspomniałem), ale wiem, że ten i poprzedni projekt, który na czas bliżej nieokreślony wstrzymałem, na pewno skończę, ale dzięki za słowo pocieszenia. ;P

 

A cytat Antego, dodam sobie do profilu, motywujący. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

Już nazwę znów zmieniliście? :) Kolejne logo podjebane od kogoś?

 

Bo wykryłem, że nawet screeny z gry (niedość, że i tak były paskudne) podjebaliście od kogoś. Aż przykro patrzeć, rejestracja do bety? Ukradziona. Gra? Ukradziona. Logo, strona? Ukradzione.

 

Wcześniej pamiętam to też już nie raz się zdażało, jakieś spiral games czy coś, moje gratulacje, niżej od ciebie outlaw się nie da upaść :))

 

To z waszego slidera na stronce: http://www.contrastgames.tk/images/sliders...g?1386515863835

 

A tu uwaga, czyjaś gra: http://www.ardigames.com/index.php/games/imperialdomination2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

testy już w akcji :)

Indie Game Developers Polska

Witam,

informacja przeznaczona głównie do osób, które zarejestrowały się do zamkniętej bety gry The Halitus.

 

Na adresy e-mail osób, które zostały zakwalifikowane do bety wysłaliśmy dzisiaj maile z instrukcjami aktywacji Waszego uczestnictwa oraz z kodami autoryzacyjnymi, które to będą Wam potrzebne do:

 

1) aktywacji konta

2) wygenerowania linku do pobrania

3) taki Wasz "podpis" - identyfikator(przydatny w sytuacjach kryzysowych, eg. zapomnienie hasła, loginu)

4) zgłaszanie błędów będzie potwierdzane poprzez użycie tego kodu

 

Jeśli link w mailu nie działa, strona na której możecie aktywować udział to

 

http://goo.gl/L5pPZh

 

Przypominamy, że aktywacji uczestnictwa można dokonywać od jutra, od godziny 15:00

Sama beta rozpocznie się 16.12.2013, o godzinie 19:00 i będzie trwała aż do 6.01.2014.

Wraz ze startem bety włączone zostaną terminale AFTERLOG w grze oraz przeglądarce.

 

Pozdrawiamy,

zespół contrast gX

 

edit: o już post usunięty z grupy, dobrze, że zdążyłem skopiować :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...