Skocz do zawartości

Instalacja XP na laptopie bez napędu


MaxGaming

Rekomendowane odpowiedzi

64bitowe windowsy pozwalają na max 192GB ramu. Chyba że jest to jakiś windows w wersji home to wtedy 8GB

 

3GB, dlatego trzeba było szybko zmieniać na 64-bitowe procesory (przynajmniej XP na tyle pozwalał)

 

Ale cóż - stało się, trzeba było sprzęt wymieniać.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymusili, by ludzie wymienili sprzęt. Ale ja się im śmieję prosto w twarz,... JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁEM! mwhaahhahaha

 

Można, czemu nie? Sprzęt 32-bitowy dalej jest bardzo dobry

 

Ale ja czekam na rewolucję od ARM, ceny będą niskie, energooszczędne procki, komputery za 1000zł będą wymiatały ...

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, bardzo dobry, wręcz świetny. tylko jeden warunek - musisz zadowolic sie saperem i pasjansem

 

Tudzież emulatorami PS1, PS2 i grami Linuksowymi - już nie mówiąc o grach z Androida

 

Problem w tym, że wydając 1k złotych na ARM, dostaniesz porządny sprzęt (wielkości Pendrive, lub routera - jaki chcesz)

 

W teorii da się złożyć coś niezłego na x86, ale brak monopolu sprawił, że ta platforma lekko cuchnie i się burdel robi. Kupujesz Ultrabooka z i7, a mocą dorównuje Atomom ... No dafuq, człowiek musi się tak w tym wszystkim orientować, że masakra (chociaż w ARM bardziej, bo nigdy nie wiadomo co masz :D)

 

Gdybym mógł kupić notebooka z ARM (ale takim porządnym, a nie Toshiba co jednego laptopa wydała), to bym już przeszedł na niego, nic specjalnego mnie nie trzyma na x86 (trochę bym oczywiście ucierpiał, ale nieznacznie)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP SP3 nie idzie :/ Faq!

Spróbuje z W8, ale trochę "psu na budę" mi lapek bez możliwości instalowania XP, bo 90% gier, które na takim lapku pójdzie to tylko na XP chodzą...

 

Ale jest nalepka XP, więc o co chodzi? Ktoś dla zmyłki nakleił? Niesądzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jedna to rozumiem, ale dwie osobne, z innych źródeł? SP3 mam z neta. SP2 mam kopiowane z oryginalnej płytki, i wiem, że działa. Po za tym na stacjonarce działa(zarówno z CD jak i pendrive) :/

 

@e: Kolega mówi, że to może być blokada w biosie i, że z doświadczenia wie, że wystarczy włożyć dysk do innego lapka, zainstalować i z powrotem przełożyć i wszystko śmiga. Spróbuję chyba jeszcze tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś koledze podał linuxowy program a nie jajca se stroisz. Ziom wbijasz w biosa robisz zdjęcie telefonem lub czymkolwiek i wrzucasz na gmclan.

 

Counter Strike - może być? Linuksowy, płatny i dość popularny program

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tyś widział counter strike - linuchowy . Weź ogranicz się do wstawiania emotek.

 

A co, jakieś problemy masz? Musisz mieć OpenGL jeśli się nie mylę w wersji 1.4

 

Fervi

 

PS. Ale dobra, znam kartę graficzną, która tę grę udźwignie, to jedna z najmocniejszych kart jakie znam

http://allegro.pl/his-ati-radeon-9200-pro-...3802196045.html

 

Mocarna bestia, ale warta swej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...