Skocz do zawartości

War Thunder


Fervi_

Rekomendowane odpowiedzi

37bb59a0394dd95eacbb845a70ed221b.jpg

 

Witam!

 

Chciałem się zapytać czy są chętni do gry w War Thunder, ale po kolei :P

 

Czym jest War Thunder? Grą MMOTSG (chyba można to tak nazwać) - taktyczno strategiczną lub taktyczno symulacyjną. Jesteśmy na razie pilotami samolotów i wykonujemy misje (coś jak World of WarPlanes), niedługo będą czołgi. Czyli latamy i wykonujemy misję. W zależności od misji mamy różne cele - zniszczyć bazę wroga, zestrzelić pojazdy opancerzone, czy statki, gra jest dość łatwa (na Arcade), ale dynamiczna i wciągająca.

 

Ogólnie gra ma o wiele lepszą opinię niż World of Tanks czy World Of Warplanes, głównie dlatego, że ma lepszą grafikę (co i tak ma według mnie drugorzędne znaczenie), a także jest lepiej przemyślana (model zniszczeń nie polega na wytraceniu przeciwnikowi punktów życia, a uszkodzeniu go na tyle, by spadł), wsparciu dla Oculus Rift (wątpię, by ktokolwiek miał, ale co tam) czy po prostu rozbudowaniu (Gaijin jak się wziął to stworzył faktycznie dobry produkt)

 

Oczywiście zachęcam, mój nick to "lordfervi"

 

Możliwość rejestracji (z reflinkiem :P)

http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_10051166

 

Jak ktoś ma jakieś pytania dotyczące gry, śmiało

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sobie pogrywam z kumplami (+konfa na skype), nic ambitnego. Produkt fajny, ale nie podobają mi się ciągoty w stronę P2W (co jest usprawiedliwione, w końcu gra jest darmowa), choć i tak nie są zauważalne. Przynajmniej z perspektywy "niedzielnego gracza", czy jak go tam nazywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ogólnie dobra.

 

Ogólnie gra ma tytuł Pay2Win, ale moim zdaniem troszkę nieuzasadniony. Można grać bez płatności i nie jest źle. Jednak z płatnościami możesz się wykoksić (tzn. załogę) i (no cóż) jesteś lepszy wtedy. Aczkolwiek ciężką pracą też da się to załatwić

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadziała mi, ale grałem, fajne. :)

 

Tak btw. gdzie są te wątki P2W?

 

Chodzi o to, że jak masz załogę samolotu i strzelców - to lepiej ich mieć wykokszonych, bo lepiej strzelają, ty lepiej znosisz przeciążenia, oni też. Dodatkowo płacąc możesz se szybciej ulepszyć samolot (albo płacisz, albo wbijasz exp samolotowi), warto też wspomnieć o niektórych płatnych samolotach

 

Skąd wiesz, że nie zadziała? ;)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płacąc możesz se szybciej ulepszyć samolot (albo płacisz, albo wbijasz exp samolotowi),

Takie coś to model Free2Play a nie Pay2Win.

 

Jeżeli w grze da się osiągać to samo grając za darmo tylko w dłuższym czasie niż płacąc to jest to F2P.

Przykład gry mocno P2W to np: "S4 League" w którym gracze darmowi nie mają żadnych szans zdobyć potężne bronie czy ekwipunek bo zwyczajnie nie ma tego w darmowym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...