Skocz do zawartości

Kompletowanie zespołu


anhem

Rekomendowane odpowiedzi

hmm...

nie chciałem aby wywiązała się tu taka kłótnia....

 

- publicznie specyfikacji nie podam (tylko dla chętnych po ustaleniu planu prac)

- dokładnie ile to zajmie godzin to nie wiem gdyż to zależy też od wykonawcy (jeden wykona tą samą prace w 1 godzine ,a drugi w 2-3 godziny)

- nie zakładam ,że to przyniesie od razu jakieś kolosalne zyski czy w ogóle coś z tego będzie ,dlatego wstępnie określam to jako projekt półprofesjonalny , "półamatorski" ?

- o to skąd wezme kasę dla ludzi się prosze nie martwić gdyż już ją posiadam :) i po prostu chcę zrealizować pewne marzenie ,

- chętny pracował będzie także dla siebie gdyż od razu podpisujemy umowę o udziale w zyskach,

 

Prosze się też tym tematem tak nie ekscytować niepotrzebnie. Ja po prostu mam jakiś plan i mam na to kasę ; jesteś chętny? to napisz do mnie to ustalimy coś , to wszystko.

 

p.s. nie wiem kto paqooo czy pako czy jakiś tam

 

A może mógłbyś chociaż publicznie zdradzić czy ta gra będzie shooterem, przygodówką czy czymś innym nie wchodząc zbytnio w szczegóły i czy będzie to jakaś bardzo rozbudowana gra czy też minigierka, to akurat jest ważne dla mnie bo posiadam tylko wersje free gamemakera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mógłbyś chociaż publicznie zdradzić czy ta gra będzie shooterem, przygodówką czy czymś innym nie wchodząc zbytnio w szczegóły i czy będzie to jakaś bardzo rozbudowana gra czy też minigierka, to akurat jest ważne dla mnie bo posiadam tylko wersje free gamemakera.
"tak właśnie jak ktoś zauważył ma to być gra multiplayer online , dlatego myślę połączyć gm z java do obsługi neta , " - nope, musisz mieć pełną, z tego wynika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A może mógłbyś chociaż publicznie zdradzić czy ta gra będzie shooterem, przygodówką czy czymś innym nie wchodząc zbytnio w szczegóły i czy będzie to jakaś bardzo rozbudowana gra czy też minigierka, to akurat jest ważne dla mnie bo posiadam tylko wersje free gamemakera.

za 4 kafle kupisz sobie wersję pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie stać mnie nawet na Standard, a na wersji Free można robić gry multi do 4 osób połączonych na serwie. ;P

 

za 4 kafle kupisz sobie wersję pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...