Skocz do zawartości

Trains Run


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Train Runs

 

Gatunek: Zręcznościowa

 

Opis: W grze wcielamy się uciekiniera, który biegnie wzdłuż torów. Musimy tak sterować bohaterem (myszką), aby zdobyć jak najwięcej punktów... Jeśli uderzy w pociąg, zostaje złapany. Wynik się zapisuje, a następni uciekinierzy muszą pobić jego rekord...

 

Download: Drop Box

Rozmiar pliku: 17,87 MB

 

Dziś Super Aktualizacja

Aktualizacje:

22:36 15-06-2013 ~~ Zmienione: Poprawiłem dźwięk zbieranych monet(wcześniej się nie odtwarzał), Bohater się już nie teleportuje się przy zmianie sterowania, Zwiękrzona ilość pociągów, zmieniono grafikę pociągu + losowy kolor pociągu(jeszcze do poprawy), Inne bugi i takie tam....

 

Autorzy:

Programowanie:
jasiek_209

Grafika:
jasiek_209 + kacpich + Wujek Google

Muzyka:
Machinima Sound

Screeny:

30uab20.png

20fsxeg.png

Edytowane przez jasiek_209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Coś muszę zrobić, żeby trzeba było przejść na inny tor iść...

 

semafory, znaki kolejowe, słupy, pełno tego badziewia zawsze jest na torowiskach: http://www.eu07.pl/~pawelo/g17/torowisko1.jpg

 

no i może tak rozjazdy zrobic i pociagi zmieniajace tor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że pierwsza gra. Szczerze, mało w niej oryginalności, ale w sumie, gdybyś co nieco urozmaicił to, np. dał jakieś interesujące otoczenie czy coś, to może i gra byłaby lepsza. Nie będę oceniał tego, ponieważ sam pamiętam ten swój pierwszy raz i wiem że nie powinno się zniechęcać :) Popracuj trochę nad tym jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwsza gra wrzucona na GMC, jestem tutaj użytkownikiem od 2010r... Robiłem gry w "samotności" sam coś tam sobie robiłem.... Pewnego dnia wpadłem na taki pomysł na grę i wrzucić ja na GMC :)

 

jak na pierwszą wrzuconą grę to mega poziom, a ci co piszą 'widać, że to pierwsza gra' są chyba nie poważni... :( bo naprawdę gra jest dobrze zrobiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

() Bardzo fajna gierka, niestety znalazłem poważny błąd, mianowicie zerknij na film YouTube, wszystko zaczyna się od tej ilości punktów i mnożnika... tylko gdzie pociągi. xD

 

() Druga sprawa to błąd w show_info() więkrzy - większy

 

() Trzecia rzecz to głośny "trzask" wczytania audio (zapewne muzyczka w formacie MP3, jeśli jest możliwość to prze konwertuj na format WAV ponieważ ten dźwięk prawie rozwalił mi słuchawki)

 

() Ogólnie gra bardzo dobrze działa, poleciłbym tobie rozwagę nad dodaniem bonusów zmiksowanych z tymi workami np zebranie jakiegoś bonusu spowoduje, że pociągi przyspieszą o pare razy szybciej lub nastąpi chwilowy slow-motion :)

 

4\5

 

@EDIT

Czekam na kolejne aktualizacje bo gra mi się spodobała i przydało by się urozmaicić ją dobrze. A jeśli nabierzesz wprawy to fajnie jak by powstało coś takiego na androida z użyciem akcelerometru, było by fajne ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...