Skocz do zawartości

oszukać potępienie


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: oszukać potępienie

 

Gatunek: shooter

 

Opis:gra na lige24, wersja którą zgłosiłem do konkursu nie działa na nowszych windowsach, jak komuś gra sie podoba można jeszcze oddać na nią głos. robiona w sumie na szybko, zbugowana strasznie, wrzucam tutaj, licze na opinie, jeśli sie spodoba może wyjdzie z tego pożądna gra ;)

 

Download: https://gmclan.org/up2260_4_oszukac_potepienie.html

Rozmiar pliku: 1,3 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
ja

Fabuła:
ja

Grafika:
ja

Muzyka:
brak

Screeny:

1.png

2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie na tym by gra polegała, taki shooter zręcznościowy, także ten wysyp jest zamierzony, w tej wesji może nie jest to zbyt dobrze wyważone, ale mniej wiecej o to chodzi. coś jak "Blip and Blop". filmik jakby ktoś nie znał, btw bardzo fajna gra, jak ktoś nie grał to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chell: staszek zatrzymał sie na tym etapie, na którym zazwyczaj stają wszystkie moje projekty, tj. kiedy skończyłem slinik i zabrałem sie za grafike. czy kiedyś do niego wróce, trudno powiedzieć, ale zrobiło mi sie bardzo miło że ktoś kojaży i pamięta tamten projekt :D

 

taka ciekawostak: jak siedze w GM od 2007, "oszukać potępienie" jest pierwszą grą którą wydałem. :thumbsup:

 

no i co aż taka kupa z tego jest, że nikt sie nie wypowie? nikt nie pochwali chociażby ręcznie rysowanych postaci, które to rysowałem co prawda pare minut, ale osobiście bardzo mi sie podobają i jestem z nich.... no może nie dumny, bo to za wielkie słowo, ale bardzo mi sie podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co aż taka kupa z tego jest, że nikt sie nie wypowie? nikt nie pochwali chociażby ręcznie rysowanych postaci, które to rysowałem co prawda pare minut, ale osobiście bardzo mi sie podobają i jestem z nich.... no może nie dumny, bo to za wielkie słowo, ale bardzo mi sie podobają :)

To jest GMClan. Tu jak nikt nic nie mówi to znaczy że jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to też nie chciało mi się ściągać

 

dlatego bardzo ważne jest pierwsze wrażenie

 

edit: zagrałem bo byłem niemiły, cienko. grafika taka se (gdzie tło), dźwięków nie ma, spadające diabły to wcale nie jest dobre rozwiązanie (to się dzieje za szybko - bohater się ślimaczy), ten pad to strasznie dziwaczne rozwiązanie. były 72 godziny, dało się sklecić chociaż jakieś sensowniejsze tło, tytułowy ekran bardziej rozbudowany niż tekst na domyślnym szarym tle i dołożyć dźwięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...