Skocz do zawartości

Glorious: Companions


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
4 minuty temu, ANtY napisał:

Zgadzam się, że możnaby jeszcze z tą mechaniczą ręką pokombinować.

 

In the meantime mamy nowe logo do gry:

066f08d86dc9be936b0ab28c132d5bb386536db6

 

Przepiękne *.*

I do tego łatwo je skojarzyć z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra prezentuje się bardzo dobrze, to będzie obowiązkowa pozycja dla fanów heroes-ów. Szkoda, że takich gier nie da się zrobić w GMie :) . Przeczytałem na indiedb , że pracujecie nad swoimi produkcjami w wolnym czasie,... tym większe słowa uznania za wytrwałość. Trzymam kciuki abyście osiągneli sukces, sprzedali wiele egzemplarzy i abyście mogli zająć się robieniem gier już na pełen etat, a nie tylko hobbistycznie. Kto wie, może uda wam się powtórzyć sukces MoaCube, czego wam serdecznie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Temporal nie do końca niestety mogę je zedytowąć bo ziomuś co je robił zapisał w psd połączony napis z tym kompasem z tyłu :<

 

@nowy_user Dzięki wielkie, bardzo miło jest czytać takie słowa :)

 

Tymczasem powstała nowa postać do rasy Valrenay - Inżynierka:

 

bxImmVV.png

 

32ELQZm.png

 

S3rWs1J.png

 

I jak zawsze zapraszam do dodania gry na Steamową wishlistę, namówienia kolegów do zrobienia tego samego :12:
https://store.steampowered.com/app/1001040/Glorious_Companions/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta laseczka. W sumie to nie wiem, czy to taka cartoonowa stylizacja i tak ma być, ale może fajnie byłoby wypalić AO z tego high poly i zmiksować trochę to z aktualną color mapą. O ile ta jaszczuro baba mi się średnio podobała, to te twoje nowe wrzuty są bardzo super. Mam nadzieję, że gra odniesie sukces, tyle włożonej pracy, więc nie może być inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jaszczurowa baba będzie zrobiona od nowa :D

Dzięki za miłe słowa, gra jest trochę niszowa no ale zobaczymy jak się przyjmie, czy jakaś prasa podłapie temat, etc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

UdQ1qaf.png

 

Ziomeczki z ekipy upominają się co tydzień o wypłatę ;d

 

Also w najnowszym steamowym niusie można poczytać o tym jak generujemy mapę świata (part 1)

https://steamcommunity.com/games/1001040/announcements/detail/1794027541536062289

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Ostatnia jednostka do Valrenay powstaje, tier 5 czyli marksman (może nazwę jeszcze mu zmienimy)

 

NkBuw9N.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

https://steamcommunity.com/games/1001040/announcements/detail/1805287806309066406

 

wleciał devlog opisujący podstawowe atrybuty kompanionsów oraz specjalne skille dowódcy kompanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pierwszy oficjalny gameplay z komentarzem developera (Maxa), całe 10 minut unedited rozgrywki:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobry komentarz, prawie jak w Cyberpunku.

Ciekawie się zapowiada, ja bym dał w walce jakieś zbliżenia kamery czy slowmo w czasie uderzeń, dałoby dużo dynamiki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dzięki i w sumie w jakimś wcześniejszym prototypie nawet mieliśmy takie dynamiczne zoomy kamery, będziemy musieli dodać ASAP!

 

BTW udało mi się jakimś cudem zmieścić gifa z GC w 5 megabajtach, myślicie, że jest spoko?

4rGIc6l.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wilki to tymczasówka, jak najbardziej do wymiany, ale good point - odstają od reszty

 

@szpaq99 ano, udało się kozacką znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę ci żeby streamer Wonziu odkrył tę grę, on lubi turówki a jak u niego materiały się pojawią to zaraz jego kumple z TVgry podchwycą temat i sukces przynajmniej w Polsce murowany, o ile gra będzie dobra :D

Bo on surowo turówki ocenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W Polsce póki co każda jedna stronka stopro wyjebando ma na grę, ale no cóż, pomiędzy tymi wszystkimi symulatorami nie ma miejsca na słabe gierki ;d

Za to na RockPaperShotgun o nas napisali:https://www.rockpapershotgun.com/2019/04/08/magical-mercenary-manager-glorious-companions-launches-june/

 

a muzyka nie jest customowa pod filmik, z internetów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

n6NLJi0.png

 

premiera EA zbliża się wielkimi krokami (4 czerwca!), a ja siedzę i napierdzielam ekran tworzenia postaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No wczoraj pierwszy raz sam wydałem grę na Steamie

 

https://store.steampowered.com/app/1001040/Glorious_Companions/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...