Skocz do zawartości

Informatyk czy elektronik


XBlacKX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Bo tak chcą producenci wszelakiego sprzętu elektronicznego. Żeby nic nie naprawiać, tylko wywalać na śmietnik i kupować nowe. No chyba, że celujesz w inżyniera projektującego elektronikę... ale traf w taki zawód w Polsce. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Na co? Na informatykę? Ja nie wiem jak jest teraz z rekrutacją do szkół itd., to już pytanie do równolatków. Ale ta dwója z matmy to do poprawy. Może nie na teraz, ale w liceum na pewno, żeby na studiach być ogarniętym jakoś. Też nie cierpiałem matmy, ale przepękać trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zaszły zmiany to głównie brany jest wynik z egzaminów. Oceny też, ale nie mają znaczącego wpływu.

A to całe dostawanie się i napięcie wokół: ściema. Bo nie ma czegoś takiego jak liczba ograniczonych miejsc w szkołach średnich (no chyba że w skrajnych przypadkach) w przeciwieństwie do studiów, a jak jest za dużo chętnych to kombinują na wszystkie sposoby aby upchać chętnych (np. podział na grupy). Tak więc śmiało bij tam gdzie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE CHYBA NIE

 

Jak na jakiejś wsi jesteś, to może nie, ale na Polibudzie Wrocławskiej nie staraj się iść na informatykę z podstawową matmą.

 

Ja poszedłem do prywatnej, od razu zostałem przyjęty i jest dobrze (chociaż spore czesne)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na studiach elektrotechnicznych prawdopodobnie będzie specjalizacja "odnawialne źródła energii" Z tym można pracować w elektrowniach. Mój kumpel z roku wyżej (absolwent) z tej specjalizacji już sobie załatwił prace w el. wodnej przy Poznaniu. Duże zapotrzebowanie jest też na konserwatorów wiatraków w el wiatrowych.

Przedstawiciele takich elektrowni sami czasem do szkoły wpadali roznosić ogłoszenia o praktyki albo prace.

 

http://www.wykop.pl/ramka/808951/mapa-energetyczna-kraju/

potencjalne miejsca pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...